0
 0,00 0 items

No products in the cart.

8.9.2022 SEBA Bank Ethereum staking

Platforma SEBA Bank zaisťuje aktíva s riešením a prísnym regulačným prostredím vrátane ochrany vkladov, poistenia skladovania a kapitálových požiadaviek. Tento prístup zaisťuje, že investori majú prístup k aktívam bez ohľadu na trhové podmienky.

Ethereum staking

SEBA Bank, popredná globálna krypto banka, ktorá zjednodušuje prístup k ekonomike digitálnych aktív. Dokáže to prostredníctvom súboru plne regulovaných bankových služieb spustila službu Ethereum Staking Service. Táto služba je pre inštitúcie, ktoré chcú zvýšiť výnosy z investovania v sieti Ethereum. Podľa firmy je tento krok reakciou na rastúci inštitucionálny dopyt po decentralizovaných službách financovania (DeFI).

Vyskúšajte si členstvo na 9 dní úplne zdarma. Stačí kliknút na tento baner a vyplniť formulár

Podľa Mathiasa Schütza, výkonného pracovníka v banke SEBA, firma verí, že inštitúcie môžu tiež zohrávať úlohu pri zabezpečovaní siete Ethereum tým, že vyradia ETH.

Schütz vysvetlil, že:

„Spustenie našich služieb stakingu Ethereum umožní inštitucionálnym investorom zohrávať kľúčovú úlohu pri zabezpečovaní budúcnosti siete prostredníctvom dôveryhodných, bezpečných a plne regulovaných protistrán .“

Schütz tiež poznamenal:

„Zlúčenie Ethereum je očakávaným a významným míľnikom pre druhú najväčšiu kryptomenu na svete, čím poskytuje zlepšenia pre svojich používateľov v oblastiach bezpečnosti, škálovateľnosti a udržateľnosti. Spustenie našich služieb vkladania Ethereum umožní inštitucionálnym investorom zohrávať kľúčovú úlohu pri zabezpečovaní budúcnosti siete prostredníctvom dôveryhodných, bezpečných a plne regulovaných protistrán.

Naše inštitucionálne služby vkladania ponúkajú komplexnú a plne integrovanú platformu na získanie odmien od investícií v rôznych popredných PoS krypto sieťach. Začlenením podpory pre vkladanie Ethereum naďalej poskytujeme našim klientom špičkovú technológiu, ktorú potrebujú, aby držali krok v rýchlo rozvíjajúcom priemysle digitálnych aktív. “

Prečítajte si tiež: Nová africká kryptoburza s názvem MARA oznámila své spuštění

Okrem banky SEBA Bank začali aj ďalšie firmy ponúkať služby v očakávaní zlúčenia Ethereum. V júni oznámila spoločnosť Crypto Bank Anchorage Digital svoju službu ETH Staking Service pre inštitucionálnych klientov. Anchorage Digital spoluzakladateľ Diogo Mónica uviedol, že inštitucionálny vstup do ETH Staking je obojstranne výhodná pre ekosystém aj inštitúcie.

Ethereum pool

Medzitým Ethereum Mining Pool Ethermine vytvorila nový pool pre používateľov, ktorí môžu kolektívne vynaložiť ETH. Používatelia sa môžu pripojiť k poolu s minimom 0,1 ETH. Platforma však poznamenala, že nižšie podiely znamenajú väčšie poplatky. Platforma v súčasnosti ponúka 4,43% ročnú úrokovú sadzbu pre ETH.

Tí, ktorí vkladajú viac ako 32 ETH (približne 48 500 dolárov) do SEBA, budú mať v tomto prípade aktivovaného validátora, ktorý v tomto prípade spravuje samotná banka.

Zlúčenie Ethereum je aktualizácia siete, ktorá zmení súčasný konsenzuálny mechanizmus siete z Proof of Work na Proof of Stake. Spolu s ďalšími vylepšeniami, to umožní Ethereum stať sa škálovateľnejším, bezpečnejším a udržateľnejším a znížením spotreby energie odhadom o 99,95%.

Prechod na POS odstráni ťažiarov, ktorí zabezpečujú sieť a nahradia ich validátori. V súčasnosti je na celom svete okolo 422 000 validátorov, ktorí za dnešných cien vlastnia 13,5 milióna ETH (približne 20,5 miliárd dolárov).

Komplexná platforma pre riadenie stakingu SEBA Bank ponúka bezpečný a bezproblémový prístup klientom, aby mohli nakupovať kryptomeny a získať odmeny v mnohých popredných protokoloch Proof of Stake vrátane Ethereum, Polkadot a Tezos. V rámci prebiehajúceho vývoja produktov, bude SEBA Bank naďalej integrovať podporu ďalších protokolov.

Zdroj: https://cointelegraph.com/news/seba-bank-to-provide-ethereum-staking-services-to-institutions,https://blockworks.co/seba-bank-enables-ether-staking-as-merge-nears/,https://thefintechtimes.com/seba-bank-establishes-ethereum-staking-services/,https://mondovisione.com/media-and-resources/news/seba-bank-launches-ethereum-staking-to-enable-institutional-access-to-staking-ec/

 

Mohlo by ťa zaujímať

cart