0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

31.10.2021 Kde nakúpiť prvé kryptomeny a ako na to?

Nováčikovia v kryptomenách často nevedia, kde by si mohli jednoducho a bezpečne nakúpiť svoje  vlastné kryptomeny. Existuje viacero búrz alebo zmenárni, na ktorých si nováčik môže zakúpiť svoje vlastné kryptomeny, tak prečo práve Binance?

V krátkosti o Binance

Binance  je popredná zmenáreň kryptomien založená v roku 2017 v Hongkongu. Vyznačuje sa silným zameraním na obchodovanie s altcoinmi. Binance ponúka Crypto to Crypto obchodovanie vo viac ako 500 kryptomenách a tokenov, vrátane tých veľkých ako Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) a jeho vlastného tokenu Binance coin (BNB). V roku 2018, presunuli svoje sídlo spoločnosti do EU na Maltu v reakcii na prísne predpisy Číny o krypto zmenárňach.

Čo Binance ponúka?

Okrem toho, že na Binance môžete nakupovať kryptomeny, predávať alebo obchodovať s nimi tiež ponúka:

Binance earn -  je platforma pre staking, alebo zárobok prostredníctvom likvidity bazénov. V závislosti od mince ponúka investorom viaceré možnosti a úrokové sadzby pre mince, ktoré máte uložené v stakingu alebo v likvidity bazéne.

Binning Visa Card - je kreditná karta, ktorá umožňuje používateľom previesť ich kryptomeny na fiat peniaze a používať ich na produkty a služby.

Bincent Smart Pool -  umožňuje baníkom prepínať medzi rôznymi ťažbami kryptomein na optimalizáciu a násobenie ich príjmov.

Binance chain - je blockchainový projekt Binancie. Cieľom je vytvoriť blockchainu, ktorý bude slúžiť ako alternatívny trh na vydávanie, využívanie a výmenu kryptomien decentralizovaným spôsobom.

Prečítajte si tiež: Co je to IEO (Počáteční nabídka směny)?

Bezpečnosť

Binance je všeobecne bezpečná zmenáreň, hoci v roku 2019si prežila hacknutie, čo viedlo k odcudzeniu 7 000 Bitcoinov zo zmenárne v hodnote 40 miliónov dolárov. Odvtedy posilnili svoju bezpečnosť a prisľúbili, že všetky straty budú zabezpečené prostredníctvom svojho poisťovníctva. Binance využíva dvojfaktorovú autentifikáciu (2fa), ktorá pomáha zabezpečiť používateľské kontá. Na zabezpečenie majetku používateľov existuje Safu (Secure Asset Fund for Users), čo znamená Bezpečný fond aktív pre používateľov.

 

Vytvorenie konta

Založenie konta na Binance je veľmi jednoduché a stačí vyplniť všetky potrebné údaje. Pridávam link, ktorý vás odkáže priamo na vytvorenie konta https://www.binance.com/en/register?ref=JJZ35YYS

 

Po založení konta si môžete vložiť finančné prostriedky prostredníctvom bankomatovej karty, ktorou sa dajú kúpiť kryptomeny priamo.

Je ešte možnosť nakúpiť kryptomeny aj prostredníctvom burzy, kde musíte vložiť prostriedky na peňaženku Binance a pri vložení prostriedkov na peňaženku sa platí poplatok 1,8% z vkladanej sumy. Pokiaľ vkladáte eurá, tak určité kryptomeny sa nedajú kupovať alebo obchodovať voči euru, a tak budete musieť za svoje eurá kúpiť napríklad Tether stablecoin (USDT), voči ktorému sa obchodujú všetky kryptomeny na Binance.

 

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Mohlo by ťa zaujímať

cart