0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

31.05.2021 Blockchain môže znamenať súkromnejšiu budúcnosť internetu

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Blockchainový ekosystém zameraný na súkromie, ktorý spája anonymné transakcie so zabezpečenými správami a onion routing s nízkou latenciou.

Blockchainový ekosystém priniesol na trh sadu nástrojov, ktoré sú určené na vybudovanie súkromnejšej budúcnosti internetu a poskytuje požívateľom a vývojárom bezkonkurenčné zabezpečenie.

Produkty platformy Oxen sa dajú stiahnuť a používať bezplatne. Projekt tvrdí, že na to, aby ste mohli tieto aplikácie využívať naplno, nepotrebujete žiadne predchádzajúce znalosti blockchainu.

Produkty platformy Oxen

Session je platforma, ktorá je určená na súkromné ​​posielanie správ. Platforma už zhromaždila viac ako 100 000 používateľov vo viacerých operačných systémoch. Špičkový protokol otvára cestu k úplne anonymnému vytváraniu účtov. Na minimalizáciu úniku metadát sa používa kryptografia. Používatelia sa môžu ľahko zapojiť do individuálnych rozhovorov alebo komunikovať v uzavretých skupinách až so 100 ľuďmi.

Lokinet je medzitým onion routing s nízkou latenciou, ktorý odomyká súkromné ​​prehliadanie popri hlasových hovoroch a video hovoroch.

Blink je anonymný platobný mechanizmus, ktorý poskytuje okamžité prevedenie transakcie bez kompromisov v oblasti ochrany osobných údajov alebo bezpečnosti.

Prečítajte si tiež: Yearn.finance

Čo je OXEN?

OXEN je kryptomena zameraná na ochranu osobných údajov. Oxen blockchain je jedným z prvých coinov na ochranu súkromia založených na protokole CryptoNote, ktorý prijal konsenzus Proof of Stake. Spoločnosť Oxen tvrdí, že jej implementácia, nazývaná Pulse, robí z jej tokenu ekologicky najšetrnejšiu mincu na svete.

Generálny riaditeľ spoločnosti Oxen Simon Harman uviedol:

“Technológia ochrany osobných údajov na blockchaine sa usiluje vrátiť moc späť do rúk ľudí. Tento rok získava blockchain trakciu a my sme dokonale umiestnení v tomto rastúcom sektore. Je vzrušujúce vidieť veľké mená v technologickom prostredí, ktoré vrhajú svoju dôveru v projekty, ako je ten náš.“

Čo je onion routing?

Onion routering je technika anonymnej komunikácie cez počítačovú sieť. V sieti onion sú správy zapuzdrené vo vrstvách šifrovania, podobne ako vo vrstvách cibule.

Šifrované údaje sa prenášajú cez sériu sieťových uzlov nazývaných cibuľové smerovače (onion routing), z ktorých každý sa odlupuje od jednej vrstvy a odkrýva ďalší cieľový bod údajov.

Keď sa posledná vrstva dešifruje, správa dorazí na miesto určenia. Odosielateľ zostáva v anonymite, pretože každý sprostredkovateľ pozná iba polohu bezprostredne predchádzajúcich a nasledujúcich uzlov.

Aj, keď onion routing poskytuje vysokú úroveň bezpečnosti a anonymity, existujú metódy na prelomenie anonymity tejto techniky.

Zdroj:  https://cointelegraph.com/news/the-blockchain-network-building-a-more-private-future-for-the-internet , https://en.wikipedia.org/wiki/Onion_routing

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart