0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

30.05.19 Nastáva FOMO?

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]

Ahojte traderi. Dnes som si pre vás nepripravil ani tak analýzu, ako svoj vlastný názor na momentálny trh. Ako spomínam už niekoľko týždňov, tak Bitcoin smeruje niekde ku 9200 - 10 000 dolárov.

Okrem Bitcoinu nás konečne môže tešiť aj klesajúca dominancia. Dvíhajú sa hlavne veľké altcoiny voči doláru. V posledných hodinách celkom solídne narástla IOTA a ja osobne vidím stále veľký potenciál na OMG, XRP a NEO viď dnešný Nex Update, alebo moje predošle analýzy.

Zhrnutie grafov

Keďže grafy rozoberám každý deň v telegrame, alebo Nex Update, tak v tomto článku naozaj veľmi stručne o grafoch a cenách vo všeobecnosti. Celý trh ukazuje ohromnú silu a každý pohyb smerom nahor sa neskôr pretaví do konsolidácie. Nadnesene môžeme povedať, že buď rastieme, alebo sa cena drží na rovnakých hodnotách. Momentálne najviac rastú veľké altcoiny odkiaľ sa kapitál prelieva hlavne z Bitcoinu, ktorý sa pripravuje možno na svoj finálny pohyb smerom UP v danom trende. Altcoiny voči Bitcoinu majú ešte svoj čas.

 

Čo vidím v médiách a privátnych skupinách?

 

Takmer každé médium je pozitívne naladené voči rastu. Čím ďalej tým viac pribúdajú názory ako sa BEAR market skončil a že už nikdy nepôjdeme pod 6000 dolárov, alebo 7000 dolárov. Takmer všade sa špekuluje, že hranica 10 000 dolárov (na ktorej ešte ani niesme) môže byť začiatok bull marketu. Rovnako prebiehajú špekulácie na akej hodnote by sme tento rok mohli skončiť.

 

Ďalším dôvodom, prečo si myslím, že momentálne máme mierne FOMO je to, že do trhu začínajú opäť prúdiť nováčikovia. Aj moji známy sa po 2 rokoch prebudili a pýtajú sa ma, či už je ten správny čas. Do trhu prichádza nová krv. Slovenské televízne stanice začínajú viacej analyzovať Bitcoin.

 

Privátne skupiny sú taktiež veľmi aktívne a takmer každá privátna skupina doslova chŕli signály na rôzne mince. Aj v privátnych skupinách je vidieť veľké nadšenie. Rovnako sa takmer 90% svetových traderov zhoduje v tom, že pôjdeme hore. Takmer každá analýza na Bitcoin na Tradingview je pozitívna. Podobne sú na tom aj altcoiny.

 

Zhrnutie

 

Užívajme si túto jazdu smerom nahor, ktorú sme posledné 2 roky nezažili. Buďme však ostražitý a poučme sa z chýb minulosti. Nebuďme zbytočne chamtivý a udržme emócie pod kontrolou. Jednoducho využime všetko to čo sme sa naučili za posledné mesiace. Naša hlava a emócie sú náš najväčší nepriateľ. nedovoľme aby sme sa stali otrokmi svojich emócií. Aj ke%d rast veľmi teší, tak buďme nohami na zemi.

 

Pamätajte, na trhu musí vždy niekto zarobiť a niekto prerobiť. Vždy je víťaz a vždy porazený. Budem sa snažiť aby sme z daného uptrendu vyťažili čo najviac a neskôr bezpečne konzervovali zisky a počkali si na ďalší vývoj.

Keep calm and make profit!

 

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

 

Tento článok patrí firme Smat Profit s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart