0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

28.06.2021 Decentralizovaná platforma pre pomoc sľubným projektom DuckDAO

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Decentralizované financovanie vytvorilo rôzne príležitosti, ktoré doteraz neboli k dispozícii kryptoinvestorom.

Platformy DeFi sú väčšinou postavené na blockchaine Ethereum a pomerne veľa vynaliezavých spoločností túto technológiu úžasne využilo. To, čo robí DeFi tak jedinečným, je vývoj dApps, ktoré poskytujú rôzne bezproblémové transakčné metódy pre nadšencov kryptomien.

Investori neustále hľadajú udržateľné projekty, kde by mohli zarobiť dlhodobo. Jedným zo spôsobov, ako využívajú pozoruhodné funkcie DeFi na dosiahnutie svojich cieľov v oblasti ziskovosti, je Yield Farming, čo je bežná stratégia, ktorá umožňuje investorom generovať odmeny prostredníctvom svojich kryptomien.

Aj, keď s mnohými výnosovými platformami súvisí niekoľko rizík, investori sa ich naučili riadiť. Určité platformy sa tiež dokázali poučiť z minulých zlyhaní pri efektívnom riadení výnosu. Jednou z takýchto platforiem, ktoré vynikli a vyvinuli sa na základe skúseností, je DuckDAO.

Čo je DuckDAO ?

DuckDAO je inkubátor digitálnych aktív, ktorého primárnym cieľom je priniesť perspektívne projekty do ich plnej podoby. Jedná sa o decentralizovanú platformu, ktorá kryptoinvestorom ponúka rôzne stratégie zarábania. Ďalej otvára svojim používateľom niekoľko investičných príležitostí bez ohľadu na ich investovaný kapitál.

DuckDAO vytvára kontext, ktorý podporuje zdravé a udržateľné vzťahy so svojimi používateľmi a spravodlivú príležitosť pre nich. To je v kontraste s inými platformami, kde sa veľkí rizikoví investori snažia ľahko profitovať z retailových investorov. DuckDAO podporuje vzájomný rast všetkých projektov a investorov s cieľom dosiahnuť trvalý úspech pre všetkých.

Vďaka tomu je účasť DuckDAO na projektoch rôzna.

Úroveň 1 (inkubačná úroveň)

Na tejto úrovni platforma pomáha rôznym projektom od nuly až po zaradenie do výmeny. Takýmto projektom by prospelo poradenstvo tímu, marketingové vstupy a ďalšie služby.

Úroveň 2 (úroveň strategického príspevku):

Na tejto úrovni umožňuje DuckDAO projektom využívať jeho vplyv na platformy sociálnych médií, ako je napríklad Twitter.

Úroveň 3 (všeobecná úroveň príspevku):

V tejto fáze nie je platforma zapojená do projektov. Spravujú iba OTC predaj a komunitné požiadavky.

DuckDAO má veľký vplyv na získavanie finančných prostriedkov prostredníctvom svojich aktivít podporovaných komunitou.

DuckDaoDime

Keď DuckDAO spolupracuje s projektami, tieto projekty by prideľovali tokeny používateľom DuckDAO. Tieto tokeny sa potom zdieľajú s používateľmi, ktorí sa pripojili k komunitným telegramovým komunitám s povolením tokenov na platforme.

Token DuckDAO (DuckDaoDime alebo DDIM) poskytuje používateľom prístup k dostupným úrovniam komunity. To im zase poskytuje mnoho výhod. Prístup na každú úroveň členstva je možné poskytnúť iba používateľom Ducks, ktorí majú v peňaženke aspoň stanovený minimálny počet tokenov DDIM.

Ducks (členovia DuckDAO) majú prístup k DDIM buď prostredníctvom komunitných udalostí alebo zakúpením na Uniswap. Používatelia sú automaticky odstránení zo skupiny, akonáhle ich zostatok DDIM klesne pod požadovanú hodnotu.

Ďalej sa väčšie percento alokácie získanej z projektov distribuuje zákazníkom na najvyššej úrovni (Duck Allstars Club). Bez ohľadu na to, ako DuckDAO zaisťuje spravodlivé rozdelenie alokácie.

Prečítajte si tiež: Ethereum 2.0

Duck Liquidity Pool

Duck Liquidity Pool, ktorého duchovným dieťaťom je spoločnosť DuckDAO, odkazuje na meno tvorcu trhu DuckDAO DeFi. Používatelia môžu vkladať prostriedky do fondov likvidity založených na DUCK prostredníctvom Uniswap a získavať tokeny prostredníctvom inteligentných zmlúv. V dôsledku toho môžu byť LP tokeny prijaté po vykonaní vkladov vložené na farme DUCK.

Sktaking na DUCK Farm umožňuje používateľom získavať DUCK tokeny a odmeny tvorcov trhu. Keď používatelia prispievajú do spoločného fondu likvidity Ducks, sú odmenení Duck tokenmi. Existuje niekoľko spôsobov, ako môžu Ducks farmári získať tieto žetóny:

Prispievanie do spoločného fondu likvidity DUCK na Uniswap

NFT odmeny

Rozdelenie odmien tvorcov trhu

Keďže token Duck sa v likvidite získava ako rozdelenie ziskov z tvorby trhu, farmári sa delia zo ziskov vyplatených v stable coinoch. Dostanú podiel 50% zo zisku z podnikania tvorcov trhu Duck DAO. Ducks sa používajú na financovanie tvorcov trhu DuckDAO v počiatočnej fáze a tiež na začatie jeho obchodnej činnosti.

One-side-burn

Tento systém je založený na deflačnej ekonomike na zabezpečenie toho, aby token DUCK nestratil svoju hodnotu. Jednostranné spálenie znamená, že farmári s výnosmi stratia jednu stranu svojej likvidity a nikdy ju nedostanú späť. Návratnosť, ktorú zarobia pri vkladaní tokenov do fondu likvidity, by bola nakoniec vyššia.

Súčasťou systému odmien pre farmárou, ktorí sa podieľajú na stakingu, je schopnosť získavať viac Duck tokenov vo vrcholových týždňoch. Vrcholový týždeň je obdobie, počas ktorého farmári získavajú viac Ducks odmien. Pre každý pool existujú tri vrcholové týždne v roku na základe modelu odmien.

Funkciou vypaľovania na jednej strane je zabrániť tomu, aby sa Duck dostal do inflácie, ktorá nastane, keď sa farmárom vyplatia vysoké výnosy. Keď používatelia opustia Duck farmu, poskytnutá likvidita sa spáli, čo zníži prísun žetónu DUCK. Všetko, čo musí byť, aby bol celý tokenový systém DuckDAO deflačný, je len jedna strana, ktorá sa spáli.

Preto, aby sa zabránilo deflácii tokenového systému DuckDAO, prišla platforma s ONE SIDE likquidity Burn.

DuckSTARTER

DuckSTARTER je verejná tokenová platforma DuckDAO, platforma služieb pre blockchainové projekty.

Platforma slúži ako posledné premostenie medzi projektmi v ranom štádiu a komunitou predtým, ako sa projekt dostane na verejnosť.

Príspevky do projektov DuckStarter je možné vykonávať pomocou USDC

DuckStarter má jedinečný systém úrovní, ktorý vyžaduje, aby používatelia uzamkli určité množstvo DUCK tokenov, aby sa mohli zúčastniť na launch platforme.

Ako platforma služieb ponúkne DuckSTARTER aj niekoľko možností KYC pre nadchádzajúce projekty.

DuckSTARTER metody

First, Come, First Serve (FCFS)

Používatelia súťažia medzi prvými, ktorí dokončia transakciu a získajú tak svoje miesto v ponuke. Používatelia konkurujú iba iným používateľom na svojej úrovni.

Batch Lottery

Používatelia sú náhodne vybraní do troch dávok, aby sa zúčastnili verejnej ponuky. Prvá várka má veľmi veľkú šancu zúčastniť sa za bežné náklady na gas, druhá várka má strednú šancu a v tretej a poslednej várke sú malé šance na úspešné získanie miesta.

Zdroje: https://www.asiacryptotoday.com/duckdao/ , https://medium.com/duckdao/everything-you-need-to-know-about-duckstarter-303ed12944f9 , https://duckstarter.io/about

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart