0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

28.05.2021 Používatelia PayPalu si budú môcť svoje zakúpené kryptomeny poslať do externých peňaženiek

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Pred stredajším rozhodnutím nesmeli používatelia služby PayPal presunúť svoje prostriedky z platformy.

Zdá sa, že dopyt kryptomien na PayPale rastie po tom, čo poskytovateľ platieb odhalil, že umožní používateľom vyberať svoje digitálne aktíva do peňaženiek tretích strán.

Správa, o ktorej informovala agentúra Reuters v stredu popoludní, prichádza iba sedem mesiacov po tom, čo PayPal na svojej platforme prvýkrát povolil nákupy kryptomien. V tom čase bolo toto rozhodnutie vyhlásené za hlavný míľnik v tradičnom uznávaní digitálnych aktív.

Toto stredajšie oznámenie znamená, že používatelia PayPalu budú môcť posielať svoje kryptomeny do iných peňaženiek namiesto toho, aby ich iba držali na PayPale alebo predávali do fiat meny na výber.

Reuters ani PayPal však nespresnili, kedy bude podporovaná funkcia výberu z kryptomeny. Ak je to niečo podobné, ako rozhodnutie spoločnosti PayPal povoliť nákupy kryptomien minulú jeseň, počiatočný rozvoj peňaženiek tretích strán môže byť postupný a založený na umiestnení.

Objavenie sa kryptomeny PayPal sa zdá byť zakorenené v jasne definovanej stratégii, ktorá umožňuje časom rýchlo narásť prípady použitia digitálnych aktív. Ako informoval generálny riaditeľ Dan Schulman, ktorý verí, že v nasledujúcom desaťročí uvidíme obrovský pokles používania hotovosti a dodáva:

“Všetky formálne faktory platby sa zrútia do mobilného telefónu. Kreditné karty v prevedení zmiznú a vy budete používať svoj telefón, pretože telefón môže priniesť oveľa väčšiu hodnotu ako iba ťuknutím na vašu kreditnú kartu.“

Začiatkom tohto mesiaca Schulman tiež naznačil, že krypto obchody spoločnosti PayPal už spoločnosti vyplácajú dividendy. Uviedol: "S našimi kryptomenami máme obrovské množstvo skutočne skvelých výsledkov, ktoré sa dejú takticky."

Prečítajte si tiež: PayPal umožňuje platby kryptomenami

Paypal coin do budúcna ?

Pri zvesti, že PayPal plánuje spustiť svoj vlastný stablecoin, bol da Ponte pozitívnejší a povedal:

"Je to príliš skoro."

Jose da Ponte skúmal situáciu o digitálnych menách centrálnych bánk (CBDC), keďže viceprezident PayPal uviedol, že sa stretol s centrálnymi bankármi po celom svete.

"Je absolútne logické, že centrálne banky budú vydávať svoje vlastné tokeny."

Neakceptoval však spoločný názor, že dominantným sa stane iba jeden zo stablecoinov alebo CBDC.

“Niekedy považujeme debatu za CBDC verzus stablecoiny, ale je to trochu falošná debata. Neexistuje žiadny kompromis. Myslíme si, že budú existovať spolu. “

Podľa skúseností Da Ponteho majú centrálni bankári dve priority, a to finančnu stabilitu a univerzálny prístup. Videl veľa spôsobov, ako dosiahnuť stabilitu pomocou digitálnych mien, a to nielen podporou stablecoinu fiat menou, ale potenciálne aj podporou jedného CBDC.

A digitálne meny by podľa neho mohli pomôcť rozšíriť prístup k finančnému systému. Poukázal na to, že jeden okres v Kalifornií, blízko miesta, kde žije, je banková púšť a neexistujú tam žiadne fyzické pobočky. Ale da Ponte mal jasno v tom, že je potrebné urobiť ešte veľa práce.

Zdroje: https://cointelegraph.com/news/paypal-users-will-be-able-to-withdraw-crypto-to-external-wallets , https://www.coindesk.com/paypal-will-let-customers-withdraw-crypto-exec-says

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart