0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

27.01.20 Kurz Bitcoin – Bitcoin, dominancia, kapitalizácia

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]

Dnes máme pondelok a to znamená pravidelnú analýzu Bitcoinu, kapitalizácie a dominancie.

Dnes je výnimočný deň, pretože od dnes prevezme štafetu písania článkov náš traderský tím. Traderský tím má viacero členov a každý jeden člen má rozdelené témy, ktoré bude mať na starosti. Zo začiatku to pôjde aj tak ešte všetko cez moje ruky, aby som si bol istý kvalitou článkov. Vždy bolo mojím cieľom vychovávať nových traderov a teraz sa cieľ stáva skutočnosťou. Rovnako bolo mojím cieľom vám prinášať rôzne pohľady a rôzne druhy analýz, aby to nebolo len všetko na jedno kopyto.

Bitcoin

Ako prvé sa dnes pozrieme na vývoj Bitcoinu. Po minulotýždňovom peknom raste sme sa dostali na hladinu 9200 dolárov, odkiaľ prišlo silné zamietnutie a prešli sme do korekcie. Ako prvú hladinu, kde by mal Bitcoin zareagovať, sme sledovali hodnotu okolo 8200 dolárov. Na tejto hladine boli dva scenáre. Buď sa odrazíme a budeme pokračovať znovu v raste alebo prerazíme dole a ideme nižšie.

V tomto prípade hladina 8200 pekne zareagovala a odrazili sme sa smerom hore, kde sa aj jemne zdvihli objemy. Ako vidno z grafu, korekcia nám dokonca vyformovala pekný falling wedge, ktorý je momentálne prerazený. To je bullish signál, ktorý nám znovu naznačuje pohyb UP. Osobne by som bol ale veľmi opatrný, nakoľko si myslím, že sme stále v ABC korekcii a ako najbližšiu hladinu by som sledoval hodnoty okolo 8800 dolárov. Tu by sme mohli doraziť do bodu B, odraziť sa a pokračovať v korekcii smerom dolu. Na to si ale samozrejme musíme počkať, ako sa graf vyvinie.

BTC 10

Dominancia BTC

Čo sa týka dominancie, po prerazení rising wedgu sa dominancia pohybovala smerom dole v zostupnom kanáli. Momentálne sa dominancia plazí po hornej trendovke. Napriek tomu, že neprišlo k výraznému odrazeniu smerom dole, stále tam táto šanca je a môžme pokračovať v pohybe nadol. V momentálnej situácii je veľmi ťažké určiť, ktorým smerom sa dominancia vydá. Osobne si myslím, že príde skôr pohyb smerom UP k 69%.

Dominancia 10

Kapitalizácia altcoinov

Pri altcoinovej kapitalizácii môžeme vidieť zaujímavejší graf. Na prvý pohľad môžeme vidieť prerazenie veľkého zostupného kanála, kde sa nám pri prerazení pekne zdvihli aj objemy, čo je veľmi dobrý bullish signál. Po prerazení sa ale nachádzame v menšej korekcii opäť v zostupom kanáli, kde by sme mali pokračovať smerom dole.

Keď sa ale na graf pozrieme trošku komplexnejšie, môžeme tam vidieť formáciu cup and handle, kde sme momentálne vo fáze formovania časti ,,handle," ktorá z môjho pohľadu ešte nie je dokončená a opäť predpokladám pokračovanie pohybu smerom dole.

Najblišží target, ktorý sledujem, je hodnota okolo 68,5 miliardy dolárov. Na tejto hodnote prišlo viackrát k odrazeniu market capu. Podobne ako pri grafe Bitcoinu, aj sem musíme počkať ako nám zareaguje spomenutá hodnota 68,5 miliardy.

kapitalizácia 10

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s členstvom Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

???? Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/?hl=sk
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart