0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

26.05.21 Tip z redakcie: Podcast Pompliana s O´Learym prináša množstvo zaujímavých informácii o podnikaní, DeFi, zlate či Bitcoine

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Kryptomenový svet je plný skvelých podcastov, videí či článkov. Takouto tvorbou sa snažíme prispievať aj my v Trader 2.0, keďže vieme, že každému z vás môže vyhovovať niečo iné a rovnako vieme, že nie je možné sledovať všetko. Keďže už ani zďaleka nejde o malý sektor, ale o pomerne veľký ekosystém, tak je viac ako nemožné sledovať všetky správy, novinky, či zaujímavé rozhovory, ktoré sú zverejňované a preto sme sa rozhodli vyzdvihnúť jeden podcast, ktorý nás veľmi zaujal.

Skvelý podcast pre každého

Z času na čas sa aj my dostaneme ku článku či podcastu, ktorý jednoducho „musíte“ vidieť. A presne takým je najnovší podcast od známeho kryptomenového influencera a podnikateľa Anthonyho Pompliana, ktorý si opäť prizval do svojho „The Pomp Podcastu“ Kevina O´Learyho, známeho investora a TV celebritu z relácie Shark Tank. Ich najnovší podcast priniesol naozaj skvelú zmes informácii, ktorú si môžete vypočuť na Spotify alebo pozrieť na Youtube.

Zdroj: Youtube

V tomto podcaste sa okrem iného dozviete, že Kevin O´Leary spravil obrovský posun vo svojom vnímaní kryptomien. Iba pred dvoma rokmi to bol totižto práve Kevin O´Leary, kto povedal v jednej relácii pre CNBC Anthonymu Pomplianovi, že sa zbláznil. Narážal tým na skutočnosť, že Anthony Pompliano drží až 50% svojho portfólia v Bitcoine. Okrem iného mu Kevin O´Leary vtedy povedal, že mu „zakazuje“ aby držal takúto obrovskú časť svojho portfólia v BTC.

Časom sa ale ukázalo, že aj Kevin O´Leary, ktorý sa o kryptomenách a najmä Bitcoine vyjadroval ako o zbytočnosti či dokonca odpade, tomuto sektoru nakoniec podľahol. A to, ako veľmi mu podľahol, potvrdil práve v tomto podcaste. V ňom okrem iného spomína aj to, že aktuálne drží v BTC približne 3% svojho portfólia, ale je viac ako možné, že sa v najbližšom čase presunie na vyššiu alokáciu.

Prečítajte si tiež: Ray Dalio drží BTC - Max Keiser správne "predpovedal" budúcnosť

Navyše potvrdil, že plánuje presunúť časť, ak nie takmer celú časť svojho portfólia, ktorú drží v zlate, práve do Bitcoinu a kryptomien. Dôvodov má byť na to hneď niekoľko, avšak ten najjednoduchší opísal Kevin nasledovne.

„Predstavte si, že by som za tie roky, čo som držal zlato dostal 5% úrok na túto investíciu. To by bolo skvelé. Pravdou je, že to môžem dostávať na kryptomenách a to je presne to, čo robím so svojimi DeFi projektami a myslím si, že mám na to najlepší tím v Severnej Amerike.“

Už iba na tomto jeho jednom vyjadrení je vidno, akú dlhú cestu v kryptomenách si prešiel. Okrem toho, že pridal Bitcoin do svojho portfólia, tak stále hľadá aj nové spôsoby, ako toto portfólio vylepšiť a zefektívniť. Navyše tiež hľadá aj možnosti, ako priniesť čo najjednoduchšie a najziskovejšie investovanie do kryptomien aj pre obyčajných ľudí a retail traderov, v čom mu má pomáhať jeho nový projekt.

DeFi projekt WonderFi

Ako aj sám Kevin O´Leary niekoľkokrát povedal, tak už aj on je priveľmi „down the rabbit hole,“ čo v jednoduchosti len znamená, že sa už príliš zainteresoval do kryptomenového sveta. To je vidno aj na jeho najnovšom projekte s názvom DeFi Ventures, ktorý má v pláne premenovať na WonderFi (jeho prezývka je Mr.Wonderful).

V danom projekte má nielen veľký podiel, ale takisto aj pracuje na jeho vývoji a marketingu s tým, že je jeho cieľom priviesť užívateľov, ktorí majú v záujme investovať jednoducho do DeFi sveta. Práve o tomto projekte sa vyjadril, že na ňom pracuje absolútna špička z bankového a programátorského sveta a preto si je viac ako istý, že tak ako množstvo iných jeho projektov, tak aj tento uspeje.

Dôvod má byť pritom úplne jednoduchý a to fakt, že tak ako on, aj takmer každý iný investor chce zarábať na svojich investíciách 4%, 5%, 6% ročne vo forme pasívneho príjmu. A to mu má práve DeFi Ventures umožniť. Ako celý tento projekt dopadne budeme určite sledovať, avšak už iba samotná premena Kevina O´Learyho z kryptomenového hatera na kryptomenového fanatika za menej ako 3 roky je úchvatná. No a s tak úspešným portfóliom, aké ma Kevin, je viac ako jasné, že pokiaľ sa DeFi Ventures (alebo WonderFi) skutočne podarí, tak z toho bude určite ďalší premakaný kryptomenový projekt, ktorý môže veľa povedať najmä do budúcnosti DeFi sveta.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart