0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

25.02.20 Simpsonovci opisujú kryptomeny ako cash budúcnosti

Opäť skvelé správy. Kryptomeny a blockchain technológia sa dostali na televízne obrazovky. Avšak tento krát to nebolo pre CNBC alebo iný finančný kanál, ale priamo do jednej z najsledovanejších a najpopulárnejších televíznych show.

Simpsonovci vysvetľujú kryptomeny

História Simpsonovcov siaha až do roku 1989, kedy bol odvysielaný prvý diel tejto extrémne populárnej televíznej show. Už viac ako 30 rokov si teda Simpsonovci držia status skvelej zábavnej relácie pre všetky vekové kategórie. Práve preto je prítomnosť kryptomien v tomto seriáli veľkým krokom vpred.

Simpsonovci totižto v najnovšej časti vysvetľujú, ako kryptomeny fungujú a čo by mohli znamenať pre budúcnosť finančného sektora. Aby toho však nebolo málo, tak si na to prizvali pomoc veľmi populárnej televíznej hviezdy, Jima Parsonsa. Pokiaľ vám toto meno nič nehovorí, tak Jim Parsons je legendárny Sheldon Cooper zo známej televíznej show Teória veľkého tresku (The Big Bang Theory).

O kryptomenách tam padlo všetko podstatné a to takou formou, aby to mohli pochopiť naozaj všetci. Bol vysvetlený blockchain, samotný ledger, bloky, digitalizácia, ale aj meno anonymného tvorcu Bitcoinu Satoshiho Nakamota.

Kryptomeny ako cash budúcnosti?

V samotných Simpsonovcoch zaznelo, že kryptomeny by mali byť „cash of the future“ (cash budúcnosti). Tak a poďme teraz trošku špekulovať. Simpsonovci totižto za tých 30 rokov predpovedali hneď niekoľko udalostí.

Vo výraznom predstihu informovali o takých udalostiach ako vytvorení auto-korekcie, vypuknutí Eboly, výsledkoch Super Bowlu, alebo o tom, že Donald Trump bude prezidentom. Predpovedanie budúcnosti sa im podarilo pritom ešte v ďalších minimálne 30 prípadoch.

A preto sa samozrejme naskytá aj možnosť si trošku pošpekulovať a popremýšľať o tom, že čo ak by sa to Simpsonovcom podarilo aj v tomto prípade? Môžu mať Simpsonovci opäť pravdu a môžu sa tak stať kryptomeny skutočne cashom budúcnosti?

Určite by bolo minimálne zaujímavé, ak by to opäť Simpsonovcom vyšlo a kryptomeny by sa uplatnili v celom svete ako globálne platidlo.  A nielen kvôli tomu, aby mal tento seriál opäť pravdu, ale najmä kvôli tomu, že v kryptomenovej komunite by sme určite všetci privítali digitálne meny ako cash budúcnosti.

Zdroj:

https://cryptopotato.com/cash-of-the-future-the-simpsons-use-jim-parsons-to-explain-cryptocurrencies-and-blockchain/

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

???? Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/?hl=sk
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Mohlo by ťa zaujímať

cart