0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

24.09.2021 Decentralizovaná sociálna obchodná platforma: DeXe

Sieť DeXe, ponúka decentralizovanú sociálnu obchodnú platformu, ktorá pôsobí prostredníctvom decentralizovanej autonómnej organizácie (DAO).

Ako decentralizovaný protokol na Ethereum s najväčšími inteligentnými zmluvami. DeXe má za ciel ponúknuť one-stop-shop pre obchodovanie s DEFI. Platforma poskytuje širokú škálu obchodných nástrojov. To zahŕňa automatické opätovné vyvažovanie, zoznam nástrojov a vzdelávanie o implementácii decentralizovaného sociálneho obchodu.

Aby bolo decentralizované portfóliové prostredie kryptomien prístupnejšie, DeXe prináša bezproblémovú funkciu Wallet-to-Wallet na kopírovanie obchodných stratégií. Dexe to dosahuje bez vystavenia súkromných kľúčov alebo akýchkoľvek informácií o kryptomenovej peňaženke.

Ako popredná decentralizovaná sociálna obchodná platforma, spája úspešných obchodníkov s nasledovníkmi transparentne a spoľahlivo, prospešným spôsobom pre obe strany. Distribúcia odmeny a kľúčového stimulu pre ekosystém je natívny token DeXe.

Ako funguje?

Dexe Network ponúka primárny rad nástrojov a služieb pre nových aj skúsených obchodníkov.

Používatelia môžu využívať informačné nástroje peňaženky a vybrať si, ktorého obchodníka bude  nasledovať. Potom používatelia uzamknú svoje aktíva do inteligentnej zmluvy spojenej s DeXe Follow Smart kontraktmi. Tým sa uvoľní plne kolateralizovaný syntetický token s hodnotou zodpovedajúcou obchodníkom. Tokeny sú kolateralizované s reálnymi aktívami, zatiaľ, čo hodnota závisí od zručnosti obchodníka.

Platforma DEXE umožňuje používateľom kopírovať viacero peňaženiek súčasne, čo umožňuje používateľom spravovať rôzne stratégie obchodovania naraz.

DAO

Až do technológie blockchain bola väčšina organizácií bola výlučne centralizovaná. Aj, keď existujú niektoré výhody pre centralizáciu, nevýhody zahŕňajú jednorazové zlyhanie, obmedzenia, cenzúra a nečestné rozhodovanie.

Decentralizovaná autonómna organizácia (DAO) pracuje úplne opačným spôsobom. DAO fungujúci cez blockchain technológie vyhotovenie globálneho príspevku členov, sú bez zábran a povolení.

Decentralizovaná autonómna organizácia (DAO) je zodpovedná za technické a marketingové projekty siete DeXe. Členovia môžu prísť a odísť bez výhradného pozvania, obmedzenia výstupu alebo poplatku.

Členovia môžu predložiť a hlasovať o návrhoch na aktualizácie platformy. Ak sa členom nepáči alebo sú proti opatreniam, ktoré prijal DAO, môžu odísť bez trenia. Ďalej zahŕňa nulové finančné riziká.

Prečítajte si tiež: Tokeny s elastickou zásobou

DeXe Ecosystem

Ekosystém obsahuje rôzne užitočné a ľahko ovládateľné decentralizované finančné nástroje (DeFI).

Limit Swaps

DEXE sieť prináša pokročilejšiu formu obchodovania do ekosystému DeFI. V súčasnej dobe, väčšina decentralizovaných výmen (DEXS) nemá limitné príkazy. Limitné príkazy umožňujú obchodníkom väčšiu flexibilitu s obchodnými stratégiami. Namiesto vykonávania transakcií, ako trhových príkazov môžu mať viac reaktívny obchodný štýl vykonávajúci obchody s aktívami pri trhovej hodnote. Obchodníci čoskoro budú môcť umiestniť tri typy limitných objednávok s DeXe sieťou. Jedná sa o trhové limitné objednávky a čiastočné vykonanie (až do cieľovej ceny) obmedzenie objednávky. Tiež hybridná forma decentralizovanej výmeny (DEX) a centralizovanej výmeny (CEX) s limitnými príkazmi.

Wallet Info

Samotná sieť DeXe neponúka žiadne návrhy ani odporúčania pre adresy peňaženky. Namiesto toho povzbudzuje používateľov, aby robili svoj vlastný výskum (DYOR) s pomocou aplikácie Wallet Info Application. Informácie peňaženky umožňujú používateľom analyzovať ziskovosť peňaženky. Ako úplne bezplatný nástroj, používatelia môžu vyhľadávať ziskovosť peňaženky na špecifických aktívach. Používatelia môžu tiež vidieť historickú ziskovosť a úspech adresy peňaženky. Informácie o peňaženke pomáhajú rozvoju decentralizovaného financovania (DeFI) sociálneho obchodovania v prospech obchodníkov a nasledovníkov.

Wallet-to-Wallet

Pri hľadaní priaznivej a ziskovej adresy peňaženky na skopírovanie môžu používatelia pristúpiť k nástroju Wallet-to-Wallet Copying (W2W Copying). Ako bezplatný nástroj je k dispozícii v rámci ekosystému DeXe Crypto, používatelia môžu zadať adresy peňaženky ERC-20 a umiestniť automatické obchody na vykonanie zvoleného majetku.

Poskytovanie peňaženky obchodníka a peňaženky nasledovníka majú rovnaký majetok v rámci transakcie, používatelia môžu kopírovať obchodné stratégie obchodníkov. To znamená, že nasledovník vykonáva rovnakú transakciu, keď obchodník umiestni objednávku.

Nástroj Wellet-to-Wallet Copying je zatiaľ k dispozícii len s Ethareum adresami. Sieť  DeXe plánuje rozšíriť túto aplikáciu s viacerými reťazcami.

Decentralized Tournament Service

S cieľom preukázať výhody spoločenstva decentralizovaného sociálneho obchodu, sieť DeXe hostí decentralizovaná aplikácia turnaja. Prevádzka najväčšej Ethereum decentralizovanej výmeny (DEX) UNISWAP, táto služba turnajov motivuje komunitu zúčastňovať sa na obchodných súťažiach.

Počnúc propagačnou súťažou pre sieť DeXe, projekt teraz prevádzkuje model turnaja ako službu pre používateľov. Decentralizovaná aplikácia služby turnaja spája sieť partnerov, skúsených obchodníkov a nových používateľov platformy v priateľskom konkurenčnom prostredí.

Kattana terminal

Pre krypto obchodníkov so skúsenosťami, ktoré chcú prístup k špičkovým, profesionálnym obchodným nástrojom, ekosystém DeXe Crypto ponúka obchodný terminál Kattana

Kattana skutočne začala svoju cestu z CEFI, kde beží pod radarom, čo poskytuje životaschopné top-grade obchodné nástroje, ktoré pomáhali obchodníkom na ich obchodnej ceste

Kattana prináša grafy a nástroje na trhu DeFI. Terminál Kattana umožňuje používateľom obchodovať v reálnom čase cez viac ako 40 DEX, s pokročilými typmi objednávok.

S technológiou Kattana pochádzajúcej z centralizovaného financovania (CEFI) ponúka Kattana Trading Terminál najsofistikovanejším sociálne obchodovanie.

Anti-Sniping Bot Service 111PG

Sniping Bots sú algoritmicky naprogramované roboty, ktoré rýchlo kopírujú a vykonávajú objednávky obchodníkov. Zvyšujú cenu tesne predtým, ako používatelia vykonávajú obchod. Potom predávajú na vrchole, hneď potom, čo obchodníci umiestnia transakciu. Pre sniping roboty to môže byť neuveriteľne ziskové. Je to však na úkor projektov, komunít a držiteľov tokenov.

V reakcii na to, ekosystém DeXe Crypto ponúka službu Anti-Sniping Bot alebo 111pg. Projekt 111pg využíva špeciálny kód, ktorý porazí Sniping Bots, odstraňuje strach a nepohodlie z obchodov. Okrem toho chráni projekty, s použitím služby 111PG Anti-Sniping Bot.

DeXe Token

Natívny token DeXe je k dispozícii ako Ethereum ERC-20 token alebo Bincent Smart Chain (BSC) BEP-20 toke. Ako kľúčové funkcie tokenu siete umožňuje držiteľom, aby sa stali členmi DAO a hlasujú o určitých parametroch platformy. Držitelia tokenu sa tiež budú môcť zúčastniť na riadení pre investičnú platformu DeXe Network.

Keďže DeXe je úplne decentralizovaná aplikácia (DAPP), token umožňuje držiteľom hlasovať o percentuálnom a časovom rámci pre iniciatívy na pálenie tokenu DeXe. Držitelia dexe tokenu môžu hlasovať o spálenni tokenov a odmenení držiteľov. Okrem toho, že token DeXe pomáha zabezpečiť bezpečnosť užívateľských fondov na platforme. Sieť si kladie za cieľ zabezpečiť, aby všetci používatelia mali schopnosť získať až 100% ich štartovacieho vkladu ako kompenzácie v prípade straty obchodu.


Zdroj: https://academy.ivanontech.com/blog/what-is-dexe-network-the-dexe-token , https://wiki.dexe.network/#/?id=what-is-the-dexenetwork

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Mohlo by ťa zaujímať

cart