0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

25.07.21 Začlení sa do kryptomenového sveta čoskoro aj Amazon?

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Ďalšia významná spoločnosť v kryptomenách? Z času na čas sa na internete objaví nejaká nová pracovná pozícia spojená s kryptomenovým svetom z jednej z popredných firiem, čo ihneď vyvolá vlnu záujmu a rôznych klebiet či odhadov. A presne to sa stalo aj teraz, keďže sa na stránke Amazonu iba pred niekoľkými dňami objavilo niekoľko desiatok nových pracovných pozícii, ktoré majú byť prepojené na kryptomeny či blockchain.

Blockchain Product Lead

Jednou z tých najzaujímavejších a pravdepodobne aj najdiskutovanejších pracovných pozícii je Digital Currency and Blockchain Product Lead. Podľa tejto pracovnej ponuky hľadá Amazon človeka, ktorý má nielen extrémne skúsenosti či teoretické pochopenie kryptomenového sveta či blockchain technológie, ale takisto niekoho, kto má skúsenosti s technológiami spojenými s digitálnymi platbami. V danom popise sa taktiež píše poznanie CBDC je výhodou, čo tiež predznačuje, že Amazon sa snaží pripraviť na príchod nových digitálnych mien centrálnych bánk.

Prečítajte si tiež: Porovnanie súkromného a verejného blockchainu 

Daná pozícia navyše naznačuje, že človek, ktorý ju dostane, bude mať veľkú flexibilitu a voľnosť pri vytvorení plánov pre budúcnosť Amazonu a digitálnych platobných systémov spojených s touto spoločnosťou. V podstate tak Amazon aktuálne okrem viac ako 70 členov do nového kryptomenového a blockchain tímu, hľadá aj človeka, ktorý by bol lídrom pri rozvoji do týchto sektorov.

Takéhoto náborového hľadania nových zamestnancov do daných sektorov sme sa pri tejto spoločnosti dočkali tento rok hneď niekoľko. Vo februári mal byť napríklad v Mexiku vytvorený špeciálny kryptomenový tím. Navyše, iba v júni tohto roku bolo zverejnených hneď niekoľko ďalších pracovných pozícii, ktoré sa sústredili najmä na decentralizované financie (DeFi).

Nič nie je jasné

Napriek tomu, že je nepravdepodobné, že by sa Amazon len tak rozhodol na trh popridávať niekoľko rôznych pracovných pozícii, zámery tejto spoločnosti sú viac ako nejasné. Oficiálne vyjadrenie sa zatiaľ zo strany Amazonu nedostavilo, aj napriek tomu, že sa niekoľko ľudí blízkych spoločnosti vyjadrilo, že týmito krokmi si chce spoločnosť zaistiť svoju pozíciu vo finančnom systéme budúcnosti.

„Veľmi nás inšpiruje to, čo sa deje v kryptomenovom svete a preto sa pokúsime preskúmať možnosti, ako by to mohlo pomôcť nám v Amazone. Veríme, že budúcnosť bude postavená na nových technológiách, ktorých výhodami bude najmä rýchlosť či nízke transakčné poplatky, čo je presne to, čo dúfame, že sa nám podarí dostať na Amazon.“

Takto znelo vyjadrenie nemenovaného experta, ktorý má mať blízko ku Amazonu. Pokiaľ sa však na dané vyjadrenie pozriete bližšie, tak z neho nič konkrétne zatiaľ aj tak nevyplynulo. Aj preto ešte nikto nemôže hovoriť o tom, že by sa táto dvoj biliónová spoločnosť na isto rozhodla vstúpiť do kryptomenového sveta či už nákupom kryptomien, akceptovaním kryptomien na platobné účely, či dokonca tvorbou vlastnej kryptomeny. To, kam smerujú kroky Amazonu prostredníctvom daných pracovných pozícií, sa pravdepodobne dozvieme až o niekoľko mesiacov či rokov.

Zdroje: https://cointelegraph.com/, https://decrypt.co/, https://www.trustnodes.com/, https://cryptobriefing.com/

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart