0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

24.02.20 Kurz Bitcoin – Bitcoin, dominancia, kapitalizácia. Stále bearish?

Dnes máme pondelok a to znamená pravidelnú analýzu Bitcoinu, kapitalizácie a dominancie.

Bitcoin

Na 4H grafe môžeme vidieť, že Bitcoin nám minulý týždeň vypadol z tohtoročného dlhodobého stúpajúceho kanála. To je pre nás jasný signál, že najbližšie dni bude cena pokračovať smerom dole. Tento fakt potvrdzuje aj to, že po prerazení sme sa vrátili s cenou nahor, kde sme otestovali prerazenú trendovku a prišlo znovu zamietnutie.

Momentálne by sme sa mali pohybovať  smerom dole vo zvýraznenom klesajúcom kanály, kde ako najbližší support vidím hladinu 8900 až 9100 dolárov. Do úvahy pripadá aj bullisch scenár, ale na to by sme potrebovali tento channel breaknúť smerom nahor, čo sa zatiaľ nestalo.

BTC13

Dominancia

Čo sa týka samotnej dominancie, tu môžeme na 4H grafe vidieť pohyb v klesajúcom kanály. V poslednom článku som spomínal, že sa skôr prikláňam k ďalšiemu poklesu a pokračovaniu v aktuálnom klesajúcom trende. Momentálne ale musím povedať, že som prehodnotil svoj názor a predpokladám rast dominancie. Bitcoin pôjde dolu a dominancia by mala začať rásť. Nato si ale samozrejme musíme počkať.

Každopádne tento týždeň očakávam prerazenie hornej rezistencie aktuálneho kanála, otočenie trendu a následné pokračovanie pohybu smerom hore. Altcoinová sezóna pred halvingom by bolo veľké prekvapenie a práve preto je aj táto možnosť stále možná. Logika však hovorí dominancia UP.

Dominancia13

Altcoin market cap

Čo sa týka altcoinového market capu, tu sa nám nič nemení od predošlej analýzy. Nachádzame sa v ABC korekcii, kde momentálne dokončujeme vlnu C.  Predpokladaný bod C nám v tomto prípade vychádza na ,,one to one fibonacci extension,, čo je v tomto prípade hladina 84 – 86 miliárd dolárov.

Z tohto dôvodu predpokladám na tento týždeň na altcoinoch pokles. Altcoiny sú tiež skôr bearish. keď sa však pozrieme na všetky tri grafy, tak nám z toho vychádza, že trh bude ešte klesať zatiaľ čo Bitcoin bude klesať pomalšie ako altcoiny a tým pádom pôjde dominancia UP.

altcoiny13

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s členstvom Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

???? Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/?hl=sk
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Mohlo by ťa zaujímať

cart