0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

22.04.21 Projekt poskytujúci ľahko použiteľnú multichain peňaženku a most z Ethereum na Polkadot

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Clover projekt poskytujúci ľahko použiteľnú multichain peňaženku a most z Ethereum na Polkadot

Inteligentná kontraktná platforma zameraná na trh decentralizovaného financovania sa usiluje uľahčiť prenos decentralizovaných aplikácií (DApps) z upchatého a drahého Etherea do Polkadotu.

Cieľom projektu typu open-source je vytvoriť ľahko použiteľnú blockchainovú infraštruktúru, ktorá zlepší interoperabilitu cezhraničných aktív a priláka vývojárov projektov DeFi.

Spoločnosť Clover Finance chce vybudovať platformu infraštruktúry na jednom mieste, ktorá vývojárom projektov DeFi zjednoduší a zlacní migráciu ich DApps na Polkadot, potenciálneho zabijaka Ethereum, ktorý dosahuje škálovateľnosť paralelným prevádzkovaním mnohých blockchainov, každý s vlastným dizajnom a každá slúži na konkrétny účel konkrétnej aplikácie.

Jedným z hlavných dôvodov je to, že väčšina likvidity DeFi je v súčasnosti obmedzená na Ethereum, na ktorom je postavená väčšina decentralizovaných finančných projektov, ktoré boli upchaté rozsahom transakcií DeFi. To následne tieto projekty predražilo, pretože poplatky za gas fee pri transakciách raketovo stúpali kvôli dopytu.

Návrhári spoločnosti Clover sa nezameriavajú iba na vytváranie prostredia, v ktorom je pre vývojárov ľahké navrhnúť a preniesť DApps. Kľúčovým cieľom je tiež vybudovanie silného a jednoduchého dojmu koncového používateľa.

Clover a gas fee?

Clover okrem iného ponúka ,,no gas fee" prostredie, v ktorom sa poplatky za gas fee Etherea automaticky odpočítavajú a platia v akejkoľvek kryptomene, ktorú transakcia používa. To znamená, že používatelia sa nebudú musieť pri transakciách zaoberať s Ethereom (ETH) čo zníži bariéru vstupu pre technologicky nenáročných.

Prieskumník krížových reťazcov spoločnosti Clover ponúka plynulé indexovanie v rámci sietí Ethereum, Polkadot, Binance Smart Chain a Bitcoin. Umožňuje používateľom prehľadávať bloky, transakcie a účty v jednom nástroji. Jeho plán dynamických poplatkov poskytuje častým používateľom siete nižšie poplatky za gas fee v priebehu času.

Cloverova vždy zapnutá multichain peňaženka umožňuje používateľom prezerať si a obchodovať s všetkými svojimi aktívami vrátane aktív druhej vrstvy naprieč blockchainmi.

Na čom je postavený?

Aby sa toto všetko stalo, je Clover postavený na Polkadot Substrate, ktorý mu umožňuje vytvárať komplexný kompatibilný rámec s Ethereum Virtual Machine framework. Po formálnom spustení Substrate EVM bude pre vývojárov ľahká migrácia projektov DeFi postavených na inteligentných kontraktoch Solidity z Ethereum do Clover pomocou známych nástrojov ako Truffle a Remix.

To mu tiež pomôže prilákať existujúcu a spoľahlivú infraštruktúru od spoločnosti Ethereum, ktorú môžu vývojári využiť, ako napríklad Chainlink oracles a indexovací protokol The Graph. Prerozdelenie poplatkov za Gas fee spoločnosti Clover stimuluje vývojárov automatickým zdieľaním transakčných poplatkov s nimi.

Clover využíva schopnosť Polkadotu mať interoperabilitu vlastných parachainov s inými blockchainmi ako Ethereum a Bitcoin cez mosty. Jednou z najväčších výhod spoločnosti Clover je jej dôveryhodný obojsmerný mostík pre aktíva na platformách Ethereum a Clover. Umožňuje jej prevádzať aktíva zo základného reťazca na sekundárny blockchain a späť.

Pracuje tiež na použití tejto technológie na vybudovanie mosta medzi Turing Complete Ethereum a non Turingovými kompletnými blockchainmi vrátane Bitcoinu. S nadchádzajúcimi aktualizáciami Bitcoin Core je cieľom Cloveru oživiť bitcoinový most a umožniť mu prístup k enormnej skupine aktív.

Podporovanie projektu

Clover nedávno získal prostriedky v niekoľkých súkromných kolách, vrátane 3 miliónov dolárov vo februári od spoločností Polychain Capital, Bithumb Global, Hypersphere Ventures a Divergence Ventures. Medzi ďalších podporovateľov patria Alameda Research, OKEx Block Dream Fund, CMS, KR1, Bitcoin.com, Moonwhale Ventures a Kyros Ventures.

To mu okrem iného umožní súťažiť a je presvedčený, že vyhrá parachain automat v nadchádzajúcej aukcii automatov Polkadot / Kusama. Vďaka tomu by sa Clover mohol spustiť priamo ako parachain, čo by prinieslo vysokú úroveň interoperability.

Token CLV

Clover má tiež natívny token, CLV, ktorý je kompatibilný s viacerými reťazcami vďaka dvojcestnému mostíku, ktorý spája svoju adresu Clover založenú na EVM a Polkadot. CLV sa dá použiť na platenie poplatkov za gas fee, vsadiť na overenie protokolu proof-of-stake, uzamknúť kvôli problémom s riadením a okrem iného sa môže použiť na nasadenie inteligentných zmlúv a DApps na Clover

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart