0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

21.07.2021 Platforma pre súkromných investorov TrustSwap

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Jednou z najväčších prekážok pri investovaní v krypto svete je dôveryhodnosť v distribúciu tokenov tímu. Ako kryptomena rastie, čoraz viac kvalitných projektov, ktoré sa spustia, má súkromný predaj.

Väčšina tokenov je kúpená spoločnosťami a veľkými organizáciami, ktoré sú k dispozícii na predaj hneď po distribúcii tokenov. Výsledkom sú veľké predaje investorov zo súkromného predaja, čo odoberá tokenu prirodzený organický rast, akonáhle token príde na burzu.

To znevýhodňuje investorov z verejného predaja, pretože investujú oveľa rýchlejšie ako súkromní investori.

Riešením tohto problému v minulosti bolo najímanie právnikov, aby obmedzili počet tokenov, ktoré môže súkromný investor predať naraz, čo však môže byť pre projekt nákladný proces.

To je miesto, kde prichádza TrustSwap, projekt zameraný na elimináciu sprostredkovateľa, pokiaľ ide o investície do súkromného predaja a stanovenie určitých podmienok dohodnutými oboma stranami decentralizovaným spôsobom na blockchaine.

Čo je Trustswap?

TrustSwap je distribuovaná platforma, kryptomena a protokol, ktorý sľubuje nový vývoj v oblasti decentralizovaného financovania (DeFi). Jeho cieľom je dosiahnuť tento cieľ prostredníctvom multiaťazcových tokenových swapov novej generácie a ďalších funkcií, ktoré sa zameriavajú na riešenie existujúcich problémov s rozdelenými platbami, predplatným a swapmi tokenov medzi reťazcami.

TrustSwap popisuje, že jej poslaním je napájať prispôsobiteľné transakcie nielen pre DeFi, ale aj pre celý krypto svet. Platforma, ktorá bola zaregistrovaná v júli 2020 v Kanade, sa snaží integrovať inteligentné zmluvy do hlavného prúdu.

Medzi primárne produkty TrustSwap patria stávky, inteligentné zámky a inteligentné výmeny, ktoré môžu zabaliť akúkoľvek mincu alebo token do tokenu ERC20. Napríklad protokol ponúka služby zabalenia kryptomeny, ktoré umožňujú komukoľvek zabaliť a používať ľubovoľnú kryptomenu na blockchaine Ethereum. Obsahuje tiež služby úschovy, ktoré mu umožňujú stať sa dôveryhodným sprostredkovateľom pri finančných transakciách založených na kryptomenách.

 

TrustSwap ponúka bezpečné, prispôsobiteľné transakcie, ktoré je možné uskutočňovať s ľahkosťou a minimálnymi poplatkami kdekoľvek na svete.

Cieľom TrustSwap je odstrániť potrebu akýchkoľvek sprostredkovateľov a tretích strán ponúkaním rôznych funkcií inteligentných kontraktov pre priame platby peer-to-peer maskovaných ľahkým a jednoduchým užívateľským rozhraním, ktorému každý porozumie.

Prečítajte si tiež: MakerDAO a DAI

Wrapping as a Service

Táto funkcia vám umožňuje zabaliť akýkoľvek druh kryptomeny do blockchainovej siete Ethereum, čo umožňuje bezproblémovú interoperabilitu s každým ďalším blockchainom v kryptosystéme v pomere 1: 1. To môže ušetriť obrovské množstvo času, peňazí a rozvojových zdrojov pre podniky prijímajúce platby kryptomenami, ktoré nie sú v súlade s ERC-20.

Escrow Services

Táto služba ušetrí podnikom tisíce právnych poplatkov a týždenne čakania, pretože časy na potvrdenie transakcií, ktoré sa majú spracovať, budú takmer okamžité. Služba escrow odstraňuje potrebu právnikov a tretích strán účtovať vydieračské poplatky za potvrdenie platieb veľkým rizikovým kapitálom investujúcich do krypto spoločností.

TrustSwap ponúka priame inteligentné zmluvy s úplným auditom, ktoré transparentným, neväzbovým, rýchlym a bezpečným spôsobom zahŕňajú mnoho aspektov právnych informácií a vytvárajú tak pokoj pre obe zúčastnené strany. Priemerná úspora poplatkov je pri TrustSwap okolo 90%.

Tokensale Launchpad

Spoločnosť TrustSwap vyvinula niekoľko inteligentných zmluvných riešení, aby poskytla zlatý štandard pre nové spustenia tokenov, ktoré je možné použiť jednotlivo alebo ako kombináciu v rámci propagačných kampaní.

Platforma mala z týchto spustení veľký úspech a komunita sa javí byť z projektu zatiaľ nadšená.

Medzi kľúčové vlastnosti patrí:

Uvoľnenie tokenu investora (Investor Token Release)

Postupná distribúcia tokenov investorom v priebehu času, znižovanie šance na výstupný podvod, s konsenzuálnou dohodou podmienok medzi stranami.

Tímové časové zámky (Team Time Locks)

Tokeny pridelené tímu sú uzamknuté na stanovené obdobie, nemenne a transparentne, aby ich mohli používatelia a investori projektu vidieť.

Platby na základe udalostí (Event-Based Payments)

Členovia tímu dostanú tokeny, keď projekt dosiahne stanovený míľnik (ak projekt nesplní cieľ, investori môžu získať späť svoje peniaze.)

Predčasný prístup (Early Access)

Ak vsadíte SWAP, ste oprávnený a získate prioritu prístupu k airdrops a predpredajom tokenov.

Čo robí inak?

TrustSwap má ponuku tokenov pre launchpad, ktorá je prispôsobená používateľom a môže byť nastavená na uvoľnenie tokenov investorov v konkrétnych časoch alebo na implementáciu obdobia blokovania pre tokeny pridelené tímu projektu.

Platforma navyše využíva funkciu SmartLock, ktorá umožňuje rodičom automaticky uskutočňovať platby v digitálnej mene na bankové účty ich detí v nastavenom intervale. Ďalej môžete ušetriť peniaze a automaticky ich previesť v deň, ktorí si vyberiete, na zadaný účet.

Platforma dodáva transakciám peer-to-peer prostredníctvom SmartSwap nový smer. Tu predstavuje prípad použitia na zahájenie mimo burzových obchodov (OTC) bez potreby tretej strany, napríklad kryptoburzy. Za výmenu SmartSwap sa účtuje poplatok až 0,3%.

Launchpad V tradičnom svete financií majú prioritný prístup k začínajúcim podnikom veľké investičné spoločnosti s názvom Venture Capital. Vďaka tejto exkluzivite sa široká verejnosť zasekne pri nákupe za vyššie ceny, čo vedie k nespravodlivej situácii. Vďaka TrustSwap sa stanete VC a získate prioritný prístup k počiatočným startupom. Zatlačením na SWAP získate zaručený prístup. Čím viac SWAP-u vkladáte, tým väčšie alokácie získate.

Ako je zabezpečená sieť TrustSwap?

TrustSwap zabezpečuje svoju sieť pripojením na druhý najväčší blockchain, Ethereum. Ethereum momentálne prechádza z PoW na PoS a očakáva sa, že bude z dlhodobého hľadiska ešte decentralizovanejšie a bezpečnejšie.

Platforma je neväzobná, čo znamená, že nemá prístup k finančným prostriedkom používateľov v inteligentných zmluvách. Bezpečnosť protokolu sa ďalej zvyšuje použitím kontrolovaného kódu inteligentnej zmluvy

Zdroje: https://morioh.com/p/ae3ebaf5f523 , https://academy.ivanontech.com/blog/defi-deep-dive-what-is-trustswap , https://www.markethodl.com/blog/what-is-trustswap-swap-and-how-to-buy-it

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart