0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

21/05/22 V rámci členstva TRADER 2.0 otvárame nový kanál HODL - AKCIE

Je načase rozšíriť naše portfólio a preto prichádzame s novinkou HODL-AKCIE.

Prečo sme sa takto rozhodli?

Ako iste viete, tak predtým sme sa akciám nejako viac nevenovali. Už dlhé roky hovoríme o tom, že chceme nakupovať akcie na dlhodobé držanie, ako investor a, že ich budeme nakupovať v poklesoch. Myslíme si, že tieto poklesy začínajú byť veľmi zaujímavé na dlhodobé držanie.

Je jednoznačné, že klasický trh neskolabuje a FED ho časom zase zachráni. AKCIE sú niečo, čo je pre nás ako investorov zaujímavé z dlhodobého hľadiska.

Čo budeme nakupovať?

Okrem akcií to môžu byť aj sektorové ETF. Napríklad aj Blockchain industry má už svoje ETF. Rovnako sa nám páčia záležitosti typu solárne energie, autonómne vozidlá či genetika a zdravotníctvo.

Popravde by sme v tomto portfóliu neradi kupovali tú overenú klasiku ako APPLE, FACEBOOK a podobne. Preferujeme cestu do špecifickejších záležitostí. A špecifickejších odvetví, ktoré by mohli mať význam.

Rovnako budeme sledovať aj veľké poklesy ako mal napríklad NETFLIX, FIVERR, atď.

Graf akcií spoločnosti NETFLIX za posledný rok. Zdroj - google.com

Aký je cieľ?

Cieľ je nakúpiť pravidelno-nepravidelne. V poklesoch dokupovať zaujímavé akcie na držanie na niekoľko rokov. Tu nebudeme špekulovať na pár týždňov či tradovať. Investičný horizont je 5-10 rokov.

Také si přečtěte: 17/05/22 Na Tronu Justin Sun propaguje vysoce výnosný Stablecoin inspirovaný Terrou

Kde a ako budeme nakupovať?

Riešime platformy a spôsoby, ako a kde by sme čo najľahšie a najjednoduchšie mohli nakupovať. Na tomto pracujeme už niekoľko mesiacov.  V najbližšej dobe vám predstavíme platformu a samozrejme budú aj návody a všetky potrebné náležitosti. Nakupovať budeme úplne rovnako tak, ako nakupujeme aj HODL - krypto. Cez tzv. limitky.

Odkiaľ budeme brať informácie?

Na tento projekt máme tím ľudí, ktorí sa oblasti akcií venujú už niekoľko rokov. Náš tím sa budoval cca 2-3 roky do súčasnej podoby. Vyberať akcie a ETF budeme teda spolu, ako TÍM.

Máte sa na čo tešiť!

Také si přečtěte: 18/05/22 Obchodování Grayscale ETF „Future of Finance“ se dostalo na evropské burzy

Mohlo by ťa zaujímať

cart