0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

21.04.21 Jedna z najväčších telekomunikačných spoločností Deutsche Telekom investuje do mobilnej platformy Celo

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Deutsche Telekom sa stala prvou telekomunikačnou spoločnosťou, ktorá sa stala členom Celo Alliance for Prosperity.

Deutsche Telekom

Deutsche Telekom, jedna z najväčších telekomunikačných služieb v Európe, investoval do platformy blockchainových platieb Celo na podporu rozvoja decentralizovaného financovania.

Telekomunikačný gigant uskutočnil významný nákup pôvodného tokenu spoločnosti Celo, prostredníctvom svojho strategického investičného fondu Telekom Innovation Pool, oznámil v utorok Celo. Firmy nešpecifikovali veľkosť investície.

V spojení s investíciou sa Deutsche Telekom pripojil k globálnemu Celo Alliance for Prosperity ekosystému Celo a sieti viac ako 130 členov vrátane neziskových organizácií, obchodníkov, spracovateľov platieb a blockchainových firiem. Podľa oznámenia je Deutsche Telekom prvou telekomunikačnou spoločnosťou, ktorá vstúpila do aliancie.

V rámci tohto kroku bude dcérska spoločnosť Deutsche Telekom, spoločnosť T-Systems MMS, validátorom implementujúcim Open Telekom Cloud (OTC). OTC spĺňa požiadavky na zhodu v rámci európskeho regulačného rámca a zaisťuje, aby boli zabezpečené finančné služby dostupné prostredníctvom smartfonov.

Prečítajte si tiež: História blockhainu

Adel Al-Saleh, člen predstavenstva spoločnosti Deutsche Telekom a generálny riaditeľ spoločnosti T-Systems, uviedol, že nová strategická investícia pomôže spoločnosti zapojiť sa do verejnej blockchainovej siete.

"Sme schopní zabezpečiť sieť Celo investíciou a vlastnou cloudovou infraštruktúrou a zároveň uľahčiť prihlásenie a rozvoj prípadov používateľov na vrchole siete Celo.“

Deutsche Telekom navyše otvorí svoje SMS API, ktoré umožní validátorom posielať verifikačné textové správy pomocou ich služieb. Podľa oznámenia rozmanitosť poskytovateľov SMS na platforme Celo zvyšuje bezpečnosť aj spoľahlivosť decentralizovaného protokolu na overenie telefónu, ktorý hrá kľúčovú úlohu v použiteľnosti blockchainu Celo.

Spoluzakladateľka spoločnosti Celo Rene Reinsberg uviedla:

"Sme nadšení, že Deutsche Telekom pomáha zabezpečovať sieť Celo, rozvíjať infraštruktúru Celo a významne prispievať ako validátor. Účinná kombinácia vlastníctva spoločnosti Celo a budovania na jej platforme zameranej na mobilné zariadenia pomôže urýchliť masové prijatie digitálnych aktív na trhu.“

Čo je Celo?

Celo je prvý open-source ekosystém, ktorý je otvorený pre mobilné technológie, organizácie a jednotlivcov.

Všetci majú spoločné poslanie budovania finančného systému, ktorý vytvára podmienky prosperity pre všetkých. Ekosystém Celo je decentralizovaný technologický balík blockchainu a pracuje formou proof of stake (CELO Platform), natívne aktíva (CELO), dva stablecoiny (cUSD a cEUR) a Aliancia Celo Foundation for Prosperity.

Aliancia Celo Foundation for Prosperity obsahuje viac ako 130 organizácií po celom svete, vrátane Andreessena Horowitza, Anchorage, Coinbase, GSMA, Mercy Corps, nadácie Grameen, Prosegur, Abra, cLabs a servisné organizácie zamerané na rást a rozvoj ekosystému Celo.

Celo ekosystém je zameraný na umožnenie prístupu k DeFi systémom a nástrojom prostredníctvom smartphonu. Minulý rok generálny riaditeľ člena aliancie Celo Blockdaemon predpovedal, že ekosystém Celo bude čoskoro porovnateľný s PayPal na rýchlosť s jeho vlastnými rodnými menami.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart