Košík

Vítam vás pri deviatom diely vzdelávaco investičnej akadémie zvanej

Svet Investícií

V úvode celej Youtube akadémie sme sa venovali absolútnym základom. Tieto základy môžu byť nudné, ale sú veľmi podstatné. Bez toho sa jednoducho investovať nedá.

Od teraz sa však už ideme zameriavať na konkrétne investície. Ako prvé si rozoberieme úplne do detailov. ETF.

Investovanie do ETF je totiž veľmi jednoduché, lacné a často krát takéto investovanie poráža zhodnotením aj tých najlepších portfólio manažérov. Ako je to možné? Ako presne fungujú ETFka? Podľa čoho si ich vybrať? Ako zostaviť svoje ETF portfólio? A je vôbec ETFko pre mňa?

Toto a ešte oveľa viac sa dozviete vo veľkom návode na ETF.

DISCLAIMER:
Tento článok ma edukačné účely a všetky informácie v ňom majú slúžiť len ako študijné materiály. Neposkytujeme žiadnu z hlavných či vedľajších investičných služieb ani investičné poradenstvo.

Disclaimer

Exocharts analýzy, 4 traderi, LIVE ROOMY, PREDIKCIE, Longy, Shorty, scalping ale aj HODL, airdropy, cosmos ekosystém, ethereum ekosystém a veľa ďalšieho vás čaká vo FULL členstve Trader 2.0

Chcem sa stať sa členom

Tento článok patrí firme LEA SOLUTION LTD. a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Ďalšie články od autora

Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.