Košík

Vítam vás pri šiestom diely vzdelávaco investičnej akadémie zvanej

Svet Investícií

Sme na šiestej časti a pomaly sa už dostávame aj ku samotnému investovaniu. V dnešnom článku si povieme ktorých 5 otázok by ste si mali samy pre seba zodpovedať ešte predtým než začnete investovať.

Je úplne jasné, že začiatočník spraví pri investovaní veľké množstvo chýb a neskôr sa z nich samozrejme poučí. Niektorých investorov to položí alebo minimálne odradí. Avšak len malá hŕstka s z chýb poučí a bude už investovať lepšie a ďalej.

Samozrejme toto nie je nikoho chyba a je to úplne bežné. Práve odpovede na týchto 5 otázok vám môžu ušetriť mesiace času a tisíce eur.

Predošlý diel svet investícií si pozrieš tu

DISCLAIMER:
Tento článok ma edukačné účely a všetky informácie v ňom majú slúžiť len ako študijné materiály. Neposkytujeme žiadnu z hlavných či vedľajších investičných služieb ani investičné poradenstvo.

Disclaimer

Exocharts analýzy, 4 traderi, LIVE ROOMY, PREDIKCIE, Longy, Shorty, scalping ale aj HODL, airdropy, cosmos ekosystém, ethereum ekosystém a veľa ďalšieho vás čaká vo FULL členstve Trader 2.0

Chcem sa stať sa členom

Tento článok patrí firme LEA SOLUTION LTD. a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Ďalšie články od autora

Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.