Košík

Vítam vás pri piatom diely vzdelávaco investičnej akadémie zvanej:

Svet Investícií

Sme na piatej časti vzdelávacej akadémie a to znamená, že sa už blížime ku bodu kedy sme si vysvetlili teoretický základ a mali by sme ísť do praxe. Ešte pred tým než sa do nej pustíme si však musíme povedať TOP 5 chýb, ktoré sa ľudia pri investovaní a obchodovaní dopúšťajú.

Drvivá väčšina ľudí si myslí, že sú absolútne jedinečný a unikátny. Svojím spôsobom je to pravda avšak na trhu sa väčšinou jednotlivci chovajú ako dav a tým pádom robia úplne rovnaké rozhodnutia a chyby ako dav. Aj napriek jedinečnosti našej osobnosti a pováh sa v prípade investovania chyby neustále opakujú a toto je TOP chýb, ktorým by ste sa mali vyhnúť.

DISCLAIMER:
Tento článok ma edukačné účely a všetky informácie v ňom majú slúžiť len ako študijné materiály. Neposkytujeme žiadnu z hlavných či vedľajších investičných služieb ani investičné poradenstvo.

Disclaimer

Exocharts analýzy, 4 traderi, LIVE ROOMY, PREDIKCIE, Longy, Shorty, scalping ale aj HODL, airdropy, cosmos ekosystém, ethereum ekosystém a veľa ďalšieho vás čaká vo FULL členstve Trader 2.0

Chcem sa stať sa členom

Tento článok patrí firme LEA SOLUTION LTD. a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Ďalšie články od autora

Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.