Košík

Vítam vás pri druhom diely vzdelávaco investičnej akadémie zvanej:

Svet Investícií

Vedeli ste, že základy a princípy investovania sa dokáže človek naučiť za 20 hodín? Ako je teda možné, že na Slovensku neinvestuje skoro nikto? Ako je možné, že je to pre bežného človeka tak zložitá a ťažká téma? 20 hodín predsa nie je veľa. Sú to 2,5 pracovného dňa.

Problém je však to, že si bežný človek nikdy v živote týchto 20 hodín nenájde a preto sa drvivá väčšina ľudí počas svojho života neodváži investovať prípadne to berú ako veľké riziko.

Kedy je však ten najlepší čas začať investovať? Mám čakať na poklesy? Investovať hneď? Alebo si najskôr splatiť svoje záväzky a investovať až neskôr?

Práve na tieto otázky sa pozrieme v druhom diely akadémie ,,Svet Investícií.“

DISCLAIMER:
Tento článok ma edukačné účely a všetky informácie v ňom majú slúžiť len ako študijné materiály. Neposkytujeme žiadnu z hlavných či vedľajších investičných služieb ani investičné poradenstvo.

Disclaimer

Exocharts analýzy, 4 traderi, LIVE ROOMY, PREDIKCIE, Longy, Shorty, scalping ale aj HODL, airdropy, cosmos ekosystém, ethereum ekosystém a veľa ďalšieho vás čaká vo FULL členstve Trader 2.0

Chcem sa stať sa členom

Tento článok patrí firme LEA SOLUTION LTD. a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Ďalšie články od autora

Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.