Košík

V rámci projektu Trader 2.0 bola 23.01.2023 spustená úplne nová služba s názvom Investície vo vrecku. Táto novinka ponúka každému možnosť rýchlo sa zorientovať vo svete financií a investícií a sledovať vývoj a udalosti na trhoch jednoducho a dostupne. Stačí Vám na to maximálne 20 minút denne. 

Súčasťou Investícií vo vrecku je aj vzdelávací kútik a bezplatná akadémia investovania pre tých, ktorí s investovaním len začínajú. K tomu pravidelné mesačné vysielanie a videá so zaujímavými hosťami. Nechýba ani téma týždňa, kde si vždy na základe ankety ľudia zvolia tú najviac HOT tému, ktorú by chceli dopodrobna rozobrať.

Investície vo vrecku sa od služby Trader 2.0 zásadne líšia. Aby ste sa vedeli správne zorientovať a vybrať si službu ušitú na mieru práve Vám, podrobne si ich vysvetlíme.

Trader 2.0

Trader 2.0 VIP pozostáva z troch druhov členstiev a to:

 • HODLER- je určené pre dlhodobých investorov, takzvaných „hodlerov“

V rámci tejto služby máte prístup k cenným informáciám z oblasti investovania, či už do kryptomien alebo akcií. Súčasťou členstva HODLER sú analýzy z pohľadu dlhodobého horizontu, kde sú vyznačené konkrétne zóny vhodné na nákup alebo predaj investičných aktív. Tento produkt je prehľadne rozdelený do sekcií a každý jeho užívateľ si vie jednoducho nájsť tú oblasť, ktorá ho zaujíma. Nájdete tu kryptomeny, akcie, nft, metaverse, airdropy, staking aj reporty z Palm Beach. V rámci edukácie toto členstvo obsahuje rôzne užitočné návody, vzdelávacie materiály, a iné odporúčania, ktoré sú pre každého investora veľkým prínosom.

 • TRADER- členstvo pre aktívnych traderov

Tu sa aktívne obchoduje. V tomto členstve získate každý deň prístup k aktuálnym analýzam a predikciám kam sa trh pravdepodobne vyberie. Môžete tu sledovať konkrétne obchody, hladiny na ktorých je vhodné otvárať shortové alebo longové pozície v rámci intradenného traidingu, alebo hladiny pre swingové obchody trvajúce niekoľko dní. Prehľad úspešnosti zrealizovaných obchodov si môžete dohľadať na trader20.sk. V členstve TRADER zadáva obchody 5 traderov a každý z nich má vytvorenú svoju vlastnú sekciu. Všetko je veľmi prehľadné a zrozumiteľné. Súčasťou sú aj on chain analýzy a live roomy, kde sa naživo obchoduje, môžete sa toho aktívne zúčastniť a klásť otázky alebo pripomienky.

 • FULL – prístup do obidvoch členstiev, HODLER aj TRADER za zvýhodnenú cenu

Obidva členstvá majú prístup ku komentárom k aktuálnym témam, ako sú vyhlásenia makroekonomických výsledkov, rôzne mimoriadne udalosti a podobne.

Služba Trader 2.0 ponúka hlavne analýzy, grafy, obchody, ale aj rozsiahle prehľady konkrétnych projektov a makroekonomických fundamentov. Je zameraná prevažne na kryptomeny. V rámci VIP členstva Trader 2.0 sa môžete naučiť obchodovať podľa overených postupov. Cieľom je, aby ste zadávané obchody, nie len slepo nasledovali, ale aby ste presne pochopili postup vypracovania obchodného setupu, ktorý môžete neskôr aplikovať v akýchkoľvek ďalších vlastných obchodoch.

TU SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ VIP ČLENSTVO

 

Investície vo vrecku

Investície vo vrecku je služba úplne iného charakteru ako VIP členstvá Trader 2.0. Nezaoberá sa konkrétnymi investičnými príležitosťami, traiding vôbec nerieši. Užívatelia v nej získavajú prehľad o trhu vo všeobecnosti. Na jednom mieste, v priebehu pár minút môžete každý deň získať tie najužitočnejšie aktuálne informácie o ekonomickom dianí a byť v obraze.

Cieľom tejto služby je:

 • Zvyšovať investičnú gramotnosť
 • Edukovať publikum správami zo svetových trhov a ekonomiky.
 • Mať najdôležitejšie informácie zo svetových trhov na jednom mieste.
 • Vysvetľovať jednotlivé vzťahy a zákonitosti jedinečným spôsobom
 • Informovať stručne a jasne

Dozviete sa nie len všetky hlavné makroekonomické udalosti, ale získate aj prehľad v oblasti investícií do akcií, kryptomien, etf, komodít, či nehnuteľností.

Navyše v YouTube sekcií nájdete vzdelávaciu akadémiu, ktorá prevedie svetom investícií aj úplného nováčika.

svet investícií

Raz mesačne pre Vás pripravíme online STREAM, ktorý bude vždy na konkrétnu tému. Na streamoch budem ja Jakub Kraľovanský sám alebo bude STREAM vedený formou rozhovoru s odborníkom na danú tému.

Čo presne obsahuje služba Investície vo vrecku

 • Rozhodnutia centrálnych bánk a ich vplyv na jednotlivé sektory.
 • TOP správy z konkrétnych sektorov.
 • TOP udalosti z konkrétnych sektorov.
 • Zákonitosti ako trhy fungujú.
 • 1x stream mesačne.
 • 1x týždenne vyznačené základné levely na grafoch.
 • Búranie mýtov a zlých informácií o konkrétnych veciach.
 • Zaujímavý hostia

Investície vo vrecku si teraz môžete vyskúšať úplne zadarmo. Cena tejto služby je 9€ mesačne, no aby ste nekupovali „mačku vo vreci“, sú Investície vo vrecku až do 01.03.2023 úplne zdarma a každý si tak môže službu najskôr bezplatne vyskúšať a zhodnotiť jej prínos.

VYSKÚŠAŤ INVESTÍCIE VO VRECKU ZDARMA

 

Ak Vás viac zaujala služba Trader 2.0 tak si môžete vyskúšať jej free verziu, kde nájdete ochutnávku z celého jej obsahu.

DISCLAIMER:
Tento článok ma edukačné účely a všetky informácie v ňom majú slúžiť len ako študijné materiály. Neposkytujeme žiadnu z hlavných či vedľajších investičných služieb ani investičné poradenstvo.

Disclaimer

Exocharts analýzy, 4 traderi, LIVE ROOMY, PREDIKCIE, Longy, Shorty, scalping ale aj HODL, airdropy, cosmos ekosystém, ethereum ekosystém a veľa ďalšieho vás čaká vo FULL členstve Trader 2.0

Chcem sa stať sa členom

Tento článok patrí firme LEA SOLUTION LTD. a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Ďalšie články od autora

Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.