Ledger predstavil peňaženku novej generácie | Trader 2.0

Košík

Spoločnosť Ledger, ktorá patrí medzi najväčších výrobcov hardverových peňaženiek na svete, predstavila svoju novinku Ledger Stax.

Bezpečnosť Ledgeru, design Apple.

Vynálezcom novej generácie krypto peňaženiek je Tony Fadell, designer Apple Ipodu. Jeho cieľom je vytvoriť „užívateľský príjemný“ nástroj, vhodný nielen pre geekov. Jednoduché intuitívne ovládanie walletky môže významne urýchliť adopciu kryptomien a priblížiť ich tak širšej verejnosti. S touto víziou sa Tony Fadell pustil do práce a jeho nové zariadenie Ledger Stax ponúka viacero prelomových noviniek.

Popularita hardverových peňaženiek v posledných týždňoch prudko vzrástla. Po nedávnom krachu burzy FTX, investori pocítili potrebu chrániť svoje digitálne aktíva vo vlastnej réžií.

Ledger Nano S a Ledger Nano X

Aktuálne má Ledger v ponuke dva modely hardwareových peňaženiek, Ledger Nano S a Ledger Nano X. Obidva modely pre dosiahnutie maximálnej bezpečnosti uchovávaných aktív využívajú unikátne zabezpečené čipy Secure Elements a bezpečný operačný systém BOLOS.

Rozdiely medzi Nano S a Nano X 

  • prevedenie –  model Nano X je ťažši a celovo mohutnejší,
  • displej – model Nano S má rozlíšenie 128×32, pričom model Nano X sa môže pochváliť rozlíšením 128×64,
  • pripojenie – Nano S využíva mikro USB.  Nano X sa pripája prostredníctvom USB-C kábla, no pribudla tu aj možnosť využívať pripojenie prostredníctvom bluetooth.
  • kapacita – na model Nano S sa zmestí maximálne 10 aplikácií, zatiaľčo Nano X dokáže mať nainštalovaných až 100 aplikácií naraz. Počet aplikácií, ktoré peňaženky dokážu podporovať naraz, ovplyvňuje samozrejme veľkosť jednotlivých appiek.
  • cena – veľký rozdiel je taktiež v cene jednotlivých modelov, Ledger Nano S sa predáva za 59 dolárov, model Ledger Nano X stojí dvojnásobok, 119 dolárov. 

Prečítajte si tiež: Dôvera v centralizované burzy klesá. Odlivy z búrz dosiahli historického maxima!

BYBIT banner

Čo prinesie Ledger Stax

  • Ladger Stax umožní uložiť viac ako 500 kryptomien a taktiež NFTčka.
  • Veľkú zmenu v porovnaní s inými modelmi hardverových walletiek prináša dotykový E Ink displej. Ten používateľovi umožňuje pohodlne sledovať všetky transakcie, prezerať zbierky NFT a to dokonca aj keď je zariadenie vypnuté.
  • Magnetické prvky umožnia vrstviť viaceré peňaženky modelu Stax na seba.
  • Batéria dovoľuje používať zariadenie na jedno nabitie niekoľko týždňov, až mesiacov.

Cena tejto revolučnej peňaženky je 279 dolárov a na trh by sa mala dostať do konca marca 2023.

DISCLAIMER:
Tento článok ma edukačné účely a všetky informácie v ňom majú slúžiť len ako študijné materiály. Neposkytujeme žiadnu z hlavných či vedľajších investičných služieb ani investičné poradenstvo.

Zdroj: https://techcrunch.com

Disclaimer

Exocharts analýzy, 4 traderi, LIVE ROOMY, PREDIKCIE, Longy, Shorty, scalping ale aj HODL, airdropy, cosmos ekosystém, ethereum ekosystém a veľa ďalšieho vás čaká vo FULL členstve Trader 2.0

Chcem sa stať sa členom

Tento článok patrí firme LEA SOLUTION LTD. a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Ďalšie články od autora