Košík

Má Grayscale problémy? A čo TETHER? Koľko to ešte ťažiari vydržia, kým sa začnú odpájať? Kde má M. Saylor likvidačku? Prinášame vám TOP 4 správy, ktoré ešte môžu DRASTICKY zhodiť cenu Bitcoinu a kryptomien.

1. Predaje a odpojenie ťažiarov.

Bitcoinoví ťažiari sú aktuálne pod veľkým tlakom. Charles Edwards upozornil, že aktuálne z peňaženiek, ktoré sú známe ako tie, ktoré patria významným ťažiarom BTC, odchádza najviac bitcoinov za posledných 7 rokov, pričom odliv BTC z týchto adries za posledné 3 týždne stúpol o 400%. ,,Ak cena nepôjde čoskoro hore, uvidíme ako skrachuje množstvo bitcoinových ťažiarov.”

Toto za mňa musí prísť a dávam do toho ruku do ohňa na 100%, že sa stane nasledovné. Cena BTC bude ešte nejaký čas dole a čím dlhšie bude dole, tak tým viac budú ťažiari nútený:

a.) Odpredávať svoje BTC (toto sa už deje)
b.) Odpájať svoje stroje (toto čakám, že sa stane.)

Akonáhle sa začnú odpájať ťažiari, prípadne v horšom prípade aj krachovať a vo veľkom predávať stroje, tak rapídnejšie klesne HASH RATE. Znova o tom bude milión článkov ako krachujú ťažiari, ako sa BTC nebude ťažiť a podobné nezmysli a HOAXY, ktoré ale podporia strach a beznádej. Toto za mňa príde na 100%. Je to len otázka času.

2. USDT – TETHER

Časovaná rozbuška, ktorá ak vybuchne je to obrovský prúser.

Aktuálne však:

a.) TETHER je auditovaný veľkou európskou auditórskou spoločnosťou každý mesiac. (TETHERU sa vyčíta, že ich neaudituje nejaká auditorská firma z TOP 4)

b.) Tether podľa vlastných slov má skoro všetko teraz v likvidných aktívach a na bankových účtoch.

Panika okolo USDT, by teraz teda nemala byť opodstatnená, ale sme na krypte a stať sa môže všetko.

3. GRAYSCALE

Za mňa veľká neznáma ako toto môže dopadnúť. Vlastnia 640 000 BTC. Sú to takmer 3% bitcoinov, ktoré cirkulujú v markete. Situáciu som opísal vo včerajšom videu, ale netrúfam si predikovať záver.

Prečítajte si tiež: Pád FTX otriasol trhom s kryptomenami – ako sa vyhnúť problémom?

BYBIT banner

4. M.Saylor a MICROSTRATEGY

Aktuálne nevidím žiadne správy, že by Microstrategy dokupovalo BTC. Ak áno ospravedlňujem sa. Avšak MICROSTRATEGY používalo metódu DCA, takže je v obrovskom mínuse. Celým problémom je, že investovalo za požičané peniaze. Nie za svoje. A to môže byť problém ako kolaterál. Každý kto ste niekedy v minulosti obchodovali na páku, tak samy dobre viete, že likvidačná cena sa vám neustále hýbe a ,,pracuje.“ Ona nestojí na mieste.

A práve toto môže byť problém. Saylor má likvidačku naozaj veľmi nízko, ale to sa môže zmeniť.

Záver

Za mňa sú toto HROZBY NAJVAČŠIEHO kalibru. Nič väčšie a horšie už takmer prísť nemôže ako toto. Práve takéto najväčšie bomby sa vyťahujú vždy na dne a dostanú cenu na finálne dno. Myslím si, že pod 20K budeme ešte niekoľko týždňov, ale že celkové dno je blízko. Tieto správy majú vyvolať finálnu paniku a preto sa tieto najväčšie bomby vždy použijú na koniec.

Disclaimer

Exocharts analýzy, 4 traderi, LIVE ROOMY, PREDIKCIE, Longy, Shorty, scalping ale aj HODL, airdropy, cosmos ekosystém, ethereum ekosystém a veľa ďalšieho vás čaká vo FULL členstve Trader 2.0

Chcem sa stať sa členom

Tento článok patrí firme LEA SOLUTION LTD. a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Ďalšie články od autora

Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.