Košík

Trader 2.0 bude rozširovať svoj tím a bude dávať šancu novým ľuďom, ktorý sa budú chcieť v kryptomenách ešte viac angažovať. Hľadáme hneď niekoľko zaujímavých pozícií.

Na úvod chcem podotknúť, že sa jedná zo začiatku o dobrovoľnícku činnosť. To znamená, že ak daný človek u nás hneď aj začne, tak nebude platený okamžite od začiatku. Prejde ,,skúšobnou dobou“ a ak sa osvedčí, tak potom môže získať mesačný fix. Počas skušobnej doby je dôležité aby sa človek osvedčil, bol spoľahlivý a hlavne aby mal kvalitu.

Redaktor – Písanie článkov na web Trader 2.0

Do nášho redaktorského tímu hľadáme posilu na tvorbu redakčných článkov. Baví ťa písať o kryptomenách a chceš pomáhať ľudom so základnými otázkami o kryptomenách? Môžeš sa realizovať  práve na Trader 2.0. Oceníme aj pravidelný obsah v rámci noviniek z kryptomenového sveta. Vyžadujeme vysokú úroveň slovenskej gramatiky a štylistiky.

Trader – technický analytik

Do tímu hľadáme aj junior tradera, ktorý sa chce ďalej zlepšovať a vzdelávať v oblasti technickej analýzy, psychológie a money managementu. Tento človek by mal vedieť technickú analýzu a mal byť vedieť vyhodnotiť situácie na grafe. Rovnako by mal mať širší prehľad v aktuálnej situácii ako vo svete kryptomien, tak aj vo svete klasických trhov.

Ak si myslíš, že to dokážeš, tak nám napíš!

Fundamentálny špecialista

Si dobrý vo fundamente? Často sleduješ novinky zo sveta kryptomien, tradingu, blockchainu či ekonomiky. Chceme ťa do tímu. Tento človek musí mať veľký prehľad o tom čo sa na kryptomenách deje. Musí vedieť samostatne pracovať a vyhodnocovať váhu jednotlivých fundamentov. Ak si myslíš, že toto je pozícia presne pre teba, tak nám napíš.

Vieš pomôcť aj s niečim iným? Napíš nám!!

Ak si sa nenašiel v pozíciách vyššie, ale myslíš si, že by si aj tak vedel byť prínosom pre celý projekt a že máš čo ponúknuť, tak nám jednoducho napíš na info@trader20.sk. Napíš nám čím by si vedel do projektu prispieť čo ťa baví a ako presne by si vedel byť užitočný.

Záver

Ak ťa zaujala hociktorá z vyššie uvedených pozícií, tak napíš e-mail na info@trader20.sk. Tento týždeň zozbierame všetkých účastníkov a budúci týždeň sa každému ozveme a stanovíme ďalšie kroky.

Disclaimer

Exocharts analýzy, 4 traderi, LIVE ROOMY, PREDIKCIE, Longy, Shorty, scalping ale aj HODL, airdropy, cosmos ekosystém, ethereum ekosystém a veľa ďalšieho vás čaká vo FULL členstve Trader 2.0

Chcem sa stať sa členom

Tento článok patrí firme LEA SOLUTION LTD. a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Ďalšie články od autora

Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.