Spolupráca Trader 2.0 s XTB. Na čo sa tešiť tento týždeň? | Trader 2.0

Košík

Ako sme oznámili už minulý týždeň, tak po novom my ako Trader 2.0 spolupracujeme s XTB čo nám dáva extrémne veľa výhod. Môžeme si spoločne zdieľať obsah, prípadne využívať odborníkov z jednej či druhej strany na tvorenie unikátneho obsahu. Čo to presne znamená si poďme ukázať hneď na niekoľkých príkladoch:

1. Webinár dnes o energetickej kríze.

Dnes o 18:00 prebehne webinár o energetickej kríze. Toto je téma, ktorú by som ja nikdy nespracoval, pretože to nie je v mojom obore. Je to však téma, ktorá sa dotýka priamo nás všetkých. XTB na to bude robiť dnes webinár na tomto linku.

2. LIVE komentovanie FOMC meetingu v stredu od 19:45.

Ako iste viete, pretože všetci na to čakáme, tak v stredu od 20:00 má Powell tlačovku a bude oznamovať zmenu úrokových sadzieb. XTB to znova bude LIVE komentovať na svojom Youtube kanále. Už teda nemusíte sledovať rôzne anglické verzie, ale všetko budete mať v rodnom jazyku a LIVE.

3. E-book čo všetko by ste mali vedieť o inflácii?

Inflácia aktuálne hýbe svetom a všetky dáta a rozhodnutia centrálnych bánk sa viažu na infláciu. Preto si spoločnosť XTB pre vás na tento týždeň pripravila e-book o inflácii. Ten si môžete zažiadať úplne zadarmo TU e-book o inflácii – Čo všetko by ste mali vedieť o inflácii?

4. Streamy na Youtube kanály Trader 2.0 s odborníkmi s XTB.

Rovnako, na čo sa do budúcna veľmi teším je to, že si ako komunita máme možnosť zavolať rôznych odborníkov z radov XTB ku nám na stream, či už verejný alebo aj privátny len pre VIP skupinu. To znamená, že ak sa bude niečo zaujímavé diať na akciovom trhu, tak si zavoláme experta na akcie. Ak budeme chcieť lepšie pochopiť centrálnym bankám a inflácii, tak si zavoláme experta na centrálne banky. Ak budeme chcieť lepšie pochopiť indexom a to čo sa deje s S&P500, tak si zavoláme experta na indexy. Toto je naozaj obrovská výhoda a doplnenie nášho obsahu.

Záver

Táto spolupráca bude dlhodobého rázu a je postavená na výmene si informácií, obsahu a tvorenie spoločného zaujímavého obsahu. Trader 2.0 je kryptomenová skupina a zameriava sa výlučne na obchodovanie kryptomien. Na obchodovanie kryptomien však už dnes treba mať prehľad aj v kapitálovom trhu. Treba detailne sledovať rozhodnutia centrálnych bánk a prácu s úrokovými sadzbami. Práve tento obsah nám bude dodávať náš partner XTB.

Disclaimer

Exocharts analýzy, 4 traderi, LIVE ROOMY, PREDIKCIE, Longy, Shorty, scalping ale aj HODL, airdropy, cosmos ekosystém, ethereum ekosystém a veľa ďalšieho vás čaká vo FULL členstve Trader 2.0

Chcem sa stať sa členom

Tento článok patrí firme LEA SOLUTION LTD. a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Ďalšie články od autora

Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.