Košík

Vítame vás v roku 2021. Tak ako aj v minulom roku vám prinášame každý mesiac výsledky nášho fondu Trader 2.0. Tento krát sa pozrieme na priebeh obchodovania počas mesiaca december a jeho finálny výsledok. 

Ako prebiehal mesiac?

Tento mesiac prebiehal veľmi hladko. Oproti predošlému mesiacu sme na radare nemali žiadne významné udalosti. Bolo to vidieť aj na FOREXovom kalendáre. Množstvo dní nemalo absolútne žiadne zásadnú udalosť. To bolo pre nás veľmi dôležité, pretože náš systém najlepšie funguje v trhu, ktorý ide do strany. Počas decembra sme obchodovali všetky obchodné dni aj počas Vianoce. Vianoce a sviatky však spôsobili to, že čo sa týka počtu obchodných dní, tak sme boli o pár dní ukrátených a teda nemali sme toľko času ako bežne.

Čo sa týka vývoja portfólia, tak počas mesiaca sme nemuseli riešiť žiadne vážnejšie problémy. Otvorená strata sa stále pohybovala do -2%. Do systému sme nemuseli zasahovať ručne a na druhú stranu ho ani nijak brzdiť. Tento hladký priebeh sa podpísal aj na konečnom výsledku.

Členstvo mensi_LOW

Aké boli výsledky za november?

Uzavretý obchodný zisk v hrubom za mesiac november bol 7,13%. Otvorená strana v tom období bola zhruba -0,4%. Čo sa týka hrubého výsledku, tak od prechodu na Purple Trading to bol náš najlepší mesiac vôbec. Ak by mal mesiac bežné obchodné dni a nemali by sme sviatky, tak si dovolím tvrdiť, že zisk by bol ešte vyšší a presiahol by hranicu +8,00%.

Prečítajte si aj : Výsledky fondu Trader2.0 za mesiac november.

Ak sa pozriete aj na equity krivku, tak uvidíte hladký priebeh bez zásadnejších výkyvov. Tým, že kapitál vo fonde sa nám stále mení, tak je niekedy zložité rýchlo prepínať money management fondu. Myslím si však, že už sme kapitál aj prepočty zastabilizovali a konečne dosahujeme výkonnosť akú by sme chceli začať držať dlhodobo. Našim cieľom nie je robiť veľké skoky. ,,Kaskadérsky trading“, kde jeden mesiac je +20% a druhý mesiac -30% nechceme robiť. Chceme ísť skôr pomaly, ale isto. Cieľ je +5% zisk v čistom každý mesiac. Pomaly sa k tomuto číslu blížime.

          Vývoj našej equity krivky

Možno by vás ešte zaujímalo aké poplatky v tomto produkte vlastne sú? Aj v tomto chceme byť transparentný a preto uvedieme kam ide rozdiel medzi hrubým ziskom a čistým ziskom. Samozrejme základné poplatky sú poplatky brokerovi za každý jeden otvorený obchod. Tento druh poplatku je však úplne všade u každého brokera, takže s ním rátame už v hrubom zisku. Celý tento produkt funguje len na odmene zo zisku. Ak zisk nie je, tak nie sú ani odmeny. Rovnako neexistuje žiadny vstupný poplatok alebo mesačný poplatok. Ak klient nezarába, tak nezarába nikto. Tento model nám prišiel ako féroví. Provízie sa platia len zo zisku a tie idú konkrétne brokerovi /okrem poplatku za každý otvorený obchod/ a niekoľko člennému tímu Trader 2.0 /informatik, virtuálny server, strategy provider/.

Chcem vedieť ako funguje FOND.

Aktuálna situácia

Aktuálne sa už rozbehol nový mesiac a my máme za sebou prvý týždeň. Momentálne už máme uzavretý hrubý zisk +2,15%. Máme však aj otvorenú stratu na úrovni -1,66%. pri našom štýle obchodovania je však táto otvorená strata normálna a vždy sa ju snažíme ku koncu mesiaca redukovať. Zatiaľ nemáme v ničom výraznejšie zasekané pozície alebo problémy. Tento týždeň bolo uzavretých množstvo obchodov a stratégia zatiaľ krásne číta pohyby trhu. zatiaľ teda pokračujeme presne tam, kde sme skončili v decembri.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Leave a Reply