Košík

Blockchain marketplace Climatetrade bude stavať svoju novú platformu na kompenzáciu uhlíkových emisií CO2 na Algorande, top 50 kryptomenovom projekte, ktorý bojuje za škálovateľnosť a transakčným výkonom.

Ďalšia dôležitá spolupráca

Spoločnosť Climatetrade v stredu oznámila, že si vybrala blockchain v Algorandu na napájanie svojho trhu s kompenzáciou uhlíka, ktorý je určený na pomoc organizáciám dosiahnuť neutralitu CO2 – kľúčový pilier v boji proti zmene podnebia.

Climatetrade si cení na Algorande „flexibilnú architektúru, nízke transakčné poplatky a škálovateľnosť transakčného výkonu“, tvrdí generálny riaditeľ Francisco Benedito.

Algorand je 49. najväčší kryptomenový projekt podľa kapitalizácie s celkovou kapitalizáciou okolo 393 miliónov dolárov. Jeho token ALGO sa v súčasnosti obchoduje na úrovni približne 0,34 USD.

Členstvo mensi_LOW

Climatetrade

Spoločnosť Climatetrade, ktorá bola založená v roku 2016, umožňuje spoločnostiam vyrovnať svoju stopu CO2 nákupom uhlíkových kreditov priamo na platforme. Pripravuje tiež správy o udržateľnosti pre jednotlivé organizácie, ktoré sú čoraz dôležitejšie v spoločenskej zodpovednosti firiem alebo CSR.

Prečítajte si aj : Granty a možnosti financovania pre váš budúci Algorand dapp

Úvahy o sociálnej zodpovednosti podnikov sa tiež stali dôležitou hnacou silou takzvaného hnutia ,,investovania so svedomím.“ Investície ESR alebo stratégie, ktoré zohľadňujú environmentálne, sociálne a riadiace faktory spoločnosti, boli kedysi na finančných trhoch výklenkom. Podľa údajov spoločnosti Morningstar je to teraz priemysel v hodnote biliónov dolárov.

Čistý prílev do fondov ESR dosiahol v druhom štvrťroku 71 miliárd dolárov, a to najmä vďaka záujmu o udržateľné investovanie.

Spoločnosť Climatetrade údajne zabezpečila počiatočné investície pre svoj trh s CO2 1 milión EUR alebo 1,21 milióna USD. Borderless Capital, ktorý financuje „popredné podniky v kategórii“ pomocou technológie Algorand, je jedným z jeho podporovateľov.

Záver

Toto nie je prvý a zrejme ani posledný klimatický projekt, ktorý spája svoje sily s Algorandom. už pred časom som na našom Youtube kanále informoval o spoločnosti PlanetWatch.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

 

Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Leave a Reply