Košík

OKEX je popredná svetová burza, ktorá momentálne prichádza do Európy. S tým prichádzajú aj rôzne bonusy. Dnes však nebudeme hovoriť o bonusoch a ich expanzii. Posledné hodiny presvišťalo internetom, že OKEX zastavil všetky výbery zo svojej burze. Prečo tak vlastne urobil?

Čo sa stalo?

Popredná krypto burza OKEX až do odvolania na neurčito pozastavila všetky digitálne aktíva a výbery kryptomien. Ide o to, že jeden z držiteľov súkromného kľúča na burze „v súčasnosti spolupracuje s úradom verejnej bezpečnosti pri vyšetrovaní“.  Burza ubezpečila používateľov, že všetky ostatné funkcie zostávajú normálne a stabilné a toto pozastavenie nebude mať vplyv na bezpečnosť aktív v spoločnosti OKex.

Po oznámení cena bitcoinu na OKEXE poklesla o 3% na 11 208 dolárov, potom sa však jemne vrátila nahor.  Jay Hao, generálny riaditeľ spoločnosti OKEx na tweete, používateľov upokojil a poznamenal, že finančné prostriedky používateľov sú bezpečné.

Pranie špinavých peňazí?

Členovia krypto twitteru tiež špekulovali o tejto otázke s odvolaním sa na fámy o viac ako 800 účtoch, ktoré sa podieľajú na cezhraničnom praní špinavých peňazí, potenciálne spojené so súčasným scenárom. Alistair Milne na Twitteri uviedol :

Záver

Ja osobne som v kontakte s ľuďmi z OKEXU, takže na situáciu sa ďalej spýtam a budem hľadať riešenia a skoršie odpovede ako tie čo budú písané v médiách. Bohužiaľ také veci sa stávajú. Aj ja tam mám momentálne nejaké prostriedky, takže ma to zasiahlo rovnako. Verím, že situácia bude vyriešená čo najskôr.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

 

Ďalšie články od autora

Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Leave a Reply