Košík

Akákoľvek bola dobrá myšlienka projektu DasCoin, nedopadla dobre. A navyše nedopadli dobre hlavne investori do tohto projektu. Projekt potopili aj podvodníci, ktorí ho šírili (a ešte šíria) v Českej republike a na Slovensku.

Upozornenie na úvod!

Tento projekt stále šíria ľudia, ktorí sa vydávajú za akýchsi manažérov/guru projektu a chcú ho šíriť ďalej. V skutočnosti ide o obyčajných zlodejov akých je v tomto projekte zainteresovaných veľmi veľa. To či je samotný projekt DasCoin podvod nebudem riešiť. Rozhodne však väčšina, ktorá tento projekt šíri sú podvodníci a zlodeji. Títo zlodeji okradli aj ľudí z môjho blízkeho okolia, avšak majú to sofistikovane vymyslené. Tento článok je varovaním pred podobnými podvodníkmi.

Prečítajte si aj : Podvod Bitcoin Evolution – reálna skúsenosť!

DasCoin po chybách mení názov a aj samotné ICO

DasCoin, ktorý sa tento rok vyvinul na verejnosť ako podvod zmenil názov a transformoval sa pod názvom GreenPower. Upozorňujem a radím všetkým, aby dali ruky preč od kohokoľvek, kto bude ospevovať jednu z týchto dvoch „kryptomien“. To či je tento projekt účelovým podvodom, písať nebudem. No mimo podvodníkov, ktorí v jeho mene kradnú sa im projekt nedarí posunúť nikam. Ostalo všetko len pri sľuboch…Takže názor si utvorte sami.

Členstvo mensi_LOW

Svoje peniaze už neuvidia…

Ľudia, ktorých osobne poznám boli do tohto investičného podvodu zapletení tiež. Dokonca ich volali na školenia a stratégie MLM, aby zapojili čo najviac ľudí, ktorých oberú o eurá a nakúpia im DasCoin. Títo podvedení a okradnutí ľudia ,boli ešte aj manipulovaní zo strany  manažérov projektu DasCoin, aby hľadali ďalšie ,,obete.“

Skutočný príbeh…

Jedna moja známa, ktorej meno ponechám v anonymite bola okradnutá tiež. Dvaja páni, ktorí jej projekt ospevovali ako revolučnú kryptomenu, ktorá naberá na tisíckach percent zhodnotenia, boli ako z rozprávky o zlatom poklade. Po odovzdaní peňazí do rúk týchto dvoch pánov (áno hotovosť do rúk bez dokladu, bez dôkazov = nie moc múdry krok) odišli. Z e-mailovej  schránky, ktorá sa tvárila ako oficiálna pre DasCoin (prvý red flag a celkom veľký prúser) jej prišli prihlasovacie údaje na peňaženku.

Tie samozrejme nefungovali a časom projekt aj stránka DasCoin zanikli. Teda nezanikli úplne, ale skonvertovali sa na GreenPower, ktorý mal novú peňaženku. Na tejto peňaženke však svoje prostriedky dotyčná okradnutá nenašla. Požiadala ma o pomoc a skúsil som jej poradiť ako má svoje prostriedky pýtať. Vytvorili sme jej novú peňaženku na GreenPower ,kam sme chceli jej prostriedky presunúť. Následne by som ich vzal pod kontrolu a pri troche šťastia predal na burze. No zatiaľ sme sa neposunuli. Páni nekomunikujú a lanária okradnutú na svoje semináre.

Ako funguje DasCoin alebo GreenPower v súčasnosti?

Pripomínam, že DasCoin sa považoval za revolučnú kryptomenu. Bohužiaľ, aké boli ovácie tak projekt aj dopadol a dnes je množstvo podvedených ľudí bez svojej investície (alebo bez prístupu k svojim coinom). Pričom potenciál mohol byť vcelku legitímny, ale z mnohých šíriteľov tohto produktu sa stali podvodníci.

Tento projekt sa naďalej aj v tejto chvíli šíri po Slovensku a úplne legálne…v rukách ľudí, ktorých zaujíma len vaša peňaženka.

Aktuálne projekt GreenPower opäť po tretí raz konvertuje GRN token do Ethereum siete. Takže po rokoch „fungovania“ sa tento projekt dostal do fázy ERC-20 tokenu, kde väčšina projektov len začína. Názor si urobte sami.

Prečo na toto upozorňujem?

Nie som investičný poradca, ale voči podvodníkom, ktorí robia zlé meno kryptomenám budem vždy upozorňovať. Zachránil som už financie viacerým, ktorí chceli investovať napr. do CloudTokenu, PlusTokenu, OneCoinu, Bitcoin Evolution a pod. Aj to len preto, lebo sa mi ozvali ľudia vopred s informáciou, že chcú do takéhoto projektu investovať. Tento článok je môj pohľad na projekt a jeho šíriteľov.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Ďalšie články od autora

One Comment

Leave a Reply