Košík

V dnešnom článku by som chcel oznámiť jednu veľkú zmenu, ktorá sa týka projektu Trader2.0. Množstvo sledujúcich už aj tak vie o čo sa jedná. Rád by som však poskytol oficiálne vyjadrenie.

O čo sa jedná?

Posledných takmer 5 mesiacov sme obchodovali na NAGA platforme. Naše obchodovanie však bude fungovať aj naďalej akurát u iného brokera. Momentálne sa nachádzame vo fáze, kedy presúvam prostriedku z NAGA k novému brokerovi. Všetky obchody boli z mojej strany ukončené už minulý týždeň. Ja so svojou stratégiou sa presúvam k novému brokerovi avšak každý má slobodnú voľbu. Každý, kto chce na NAGA pokračovať, tak samozrejme môže. 

Stratégia bude teda fungovať tak ako doteraz akurát vymeníme brokera. Podelím sa sem o posledné výstupy a výsledky.

Za takmer 5 mesiacov sme sa na NAGA dostali medzi TOP obchodníkov čo sa týka zisku pre klientov ako aj spravovaného kapitálu. Pravidelne sme sa udržiavali medzi TOP 3 tradermi na tejto platforme. Naše posledné vyhodnotenie si môžete pozrieť v tomto článku

Členstvo mensi_LOWČo ďalej?

Už budúci týždeň znova začneme obchodovať našu stratégiu o nového brokera. Momentálne pripravujeme návody a support pre vás. Osobne som mal pocit, že by tento produkt bolo potrebné posunúť na vyššiu úroveň a posunúť, tak obchodovanie na Forexe o level vyššie. Myšlienku o zmene som mal v hlave už dlhšie, akurát som nemal konkrétnu víziu a predstavu.

Na aké zmeny a vylepšenia sa môžete tešiť?

  1. Nový broker je registrovaný na ČR a SR.
  2. Webové stránky, support aj všetky potrebné dokumenty sú v češtine.
  3.  Rýchla verifikácia /niekedy aj do pár minút/.
  4. Účet v EUR aj CZK.
  5. Jednoduché rozhranie.
  6. Ďalšie možnosti – budú predstavené až v konkrétnom návode.

Z hľadiska používateľa to vidím ako obrovskú výhodu, pretože ľudia pôjdu na české stránky a budú posielať svoje peniaze v rámci ČR a SR. Urobiť deposit sa dá samozrejme aj kartou. Čo sa týka štýlu obchodovania, tak viac už nebudeme autokopírovať. Trader2.0 totiž vytvoril vlastný fond! Práve vytvorenie vlastného fondu spoločne s priateľskejších uživateľským prostredím boli tie hlavné dôvody pre zmenu. Už budúci týždeň budeme informovať o možnostiach registrácie a ďalšom postupe. 

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Ďalšie články od autora

Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Leave a Reply