Košík

Ahojte trejderi, máme tu znovu Pondelok a to znamená pravidelnú analýzu Bitcoinu, dominancie a altcoinového market capu.

Bitcoin

Tu sa pozrime azda na momentálne najdôležitejší graf a to je 1D časové pásmo. Tu môžeme už definitívne povedať, že sme prekonali dlhodobú klesajúcu trendovú líniu, ťahajúcu sa od Decembra 2017. Krásne prerazenie potvrdené vysokými objemami, to je presne to, čo som chcel vidieť.

Osobne si myslím, že práve začína bullrun. To znamená, že z dlhodobého hľadiska by sme mali postupne rásť hore, minimálne do konca roka.

Týždeň otvorených dverí – Získaj VIP členstvo zdarma!

Pozrime sa teraz ale na 4H graf. Tu vidíme, že po dosiahnutí ceny cca 12 tisíc dolárov, prišlo silné zamietnutie a okamžite sme padli takmer o 900 dolárov nižšie. Momentálne sa pohybujeme na hranici cca 11 100 dolárov. Tu vidím najbližšie dni dva scenáre. Prvý scenár je pohyb do strany 2 až 3 dni. Bitcoin chvíľu vychladne  a následne znovu pumpa hore. Druhý scenár, ktorý má z môjho pohľadu rovnakú pravdepodobnosť je postupné vyklesanie smerom k prerazenej trendovke a následne znovu pumpa hore.

Tak či tak, z dlhodobého hľadiska som silno bullish a mám taký zvláštny pocit, že tento rok budeme o BTC počuť ešte veľmi veľa.

Ak chcete byť non-stop v obraze a priamo v dianí, vyskúšajte naše členstvo.

Dominancia

Na 1D grafe vidíme, že ideme v obrovskom klesajúcom kanáli. Momentálne vidíme, že sa nachádzame zhruba v strede a osobne si myslím, že budeme dlhodobo pokračovať postupne smerom dole. Najbližšiu zastávku by som teda videl niekde okolo 59 až 60 %.  Samozrejme nepredpokladám kolmý pohyb dole. Skôr si myslím, že budeme postupne vlnkovať a posúvať sa nižšie a nižšie.

Altcoin market cap

Tu si dnes ukážeme taktiež celkom dôležitý 1D graf. Tu sme podobne ako na BTC prerazili dlhodobú klesajúcu trendovku a dovolím si tvrdiť, že bullrun začína aj na altcoinoch. Z dlhodobého hľadiska by sme teda mali postupne rásť čoraz viac hore.

Na 4H grafe vidno, že sa pohybujeme v celkom strmom kanáli smerom hore. Daný kanál sme dokonca aj celkom slušne prerazili, ale taktiež sme boli okamžite stiahnutí znovu do tohto kanála. Momentálne si myslím, že altcoiny potrebujú ešte menšiu korekciu aby sme následne mohli ďalej rásť smerom hore. Kľudne sa teda môže stať, že prerazíme spodnú hranu tohto kanála a pôjdeme krátkodobo dole. Počas tohto by sme ale mali nabrať palivo na opätovný rast smerom na ,,mesiac“.

Každopádne najbližšie dni očakávam na trhu všeobecne nudu, to znamená pohyb do strany, alebo poklesy. Naznačujú to aj indikátory hlavne na vyšších časových pásmach. Uvidíme teda čo sa bude diať.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Ďalšie články od autora

Leave a Reply