Košík

Ahojte trejderi, máme tu Pondelok a to znamená pravidelnú analýzu Bitcoinu, dominancie a altcoinového market capu.

Bitcoin

Tu sa dnes pozrime na 1D graf. Na tomto grafe teraz sledujem jednu veľmi podstatnú vec a tou je dlhodobá trendovka. Ak by sme túto trendovku ťahali na knoty, mohli by sme povedať, že aktuálne ju testujeme. Priznám sa, že v tejto fáze momentálne neviem povedať, čo bude nasledovať. Nateraz by sme mohli tiež povedať, že prerážame vyššie spomenutú trendovku. Tu bude ale doležité, ako zavrieme dennú sviečku. Kľudne sa ešte môže stať, že táto sviečka skončí knotom a pôjdeme pekne znovu dole. Momentálne by som teda nevstupoval a čakal by som ako sa celá situácia vyvinie.

Prečítajte si aj : Tri problémy, ktoré musia kryptomeny prekonať, ak chcú zmeniť finančný svet

Dominancia

Tu je situácia trošku zaujímavejšia, nakoľko sme dnes mohli byť svedkami pohybu smerom nahor, ktorý sme takpovediac čakali už niekoľko dní. Na grafe vidíme silnejšiu zelenú sviečku, ktorá by nám mohla signalizovať otočku. Tým pádom by sme neaký čas mohli vidieť na dominancii pohyb smerom hore. To by znamenalo ťažké časy pre altcoiny, ktorých market cap si pozrieme v ďalšej časti článku.

Altcoinový market cap

Ak by sme sa pozreli na 1D graf, tu by sme mohli taktiež povedať, že prerážeme dlhodobú trendovú líniu a začínáme altcoinovú sezónu. Momentálne by som bol ešte ale opatrný, nakoľko toto prerazenie z mojho pohľadu nieje ešte úplne jasné. Podobne ako na grafe BTC aj sem to môže skončiť dlhým knotom a pojdeme znovu dole. Vzhľadom nato by som momentálne nevstupoval do altcoinov a radšej počkal ako sa nám trh bude hýbať nasledujúce dni.

 

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Ďalšie články od autora

Leave a Reply