Košík

Ahojte trejderi, máme tu Pondelok a to znamená pravidelnú analýzu Bitcoinu, dominancie a altcoinového market capu.

Bitcoin

Pozrime sa na 4H graf. Na tomto grafe momentálne stále sledujem pohyb v klesajúcom kanáli. Aktuálne sa ale nachádzame stále v oblasti hornej trendovky, odkiaľ stále neprišlo silnejšie zamietnutie. Úprimne, začínam sa pohrávať s myšlienkou, či ešte vôbec neaký ten prepad príde. Čím dlhšie sa budeme totižto plaziť pod hornou trendovkou, tým je väčšia pravdepodobnosť, že jednoducho vypálime hore. Práve začínam zvažovať aj túto variantu. Vzhľadom na pohyby BTC posledné dni si myslím, že sa niečo pripravuje a príde niečo zásadnejšie. Netrúfam si ale odhadnúť čo sa presne stane. Tu musíme jednoducho čakať. Ak by sme mali byť bullish, musíme preraziť vrchnú červenú trendovku. Pokiaľ ju neprerazíme, sme bohužiaľ stále bearish.

Prečítajte si aj : Dáta podporujú investičnú stratégiu Warrena Buffetta

Dominancia

Posledné týždne som spomínal, že sem naopak očakávam rast, nakoľko som tam sledoval divergenciu s RSI. Od vtedy už prešlo ale dosť veľa sviečok a k žiadnemu zásadnejšiemu pohybu smerom hore neprišlo. Taktiež aj sem začínam nadobúdať momentálne opačný pocit a to ten, že praskneme znovu dole. Nedal by som zato ruku do ohňa, ale naozaj si začínam myslieť, ze tento jemný rast v kanáli do strany, bola len príprava na ďalší prepad smerom dolu. Buď príde odraz a pôjdeme znovu jemne hore, alebo praskeneme výraznejšie dole. Znovu ako som písal aj pri BTC, ani sem si netrúfam odhadnúť čo sa stane. Ak by som si ale musel vybrať, zvolil by som variantu, že praskeneme dole.

Altcoin market cap

Tu si dnes ukážme celkom dôležitý 1D graf. Tu sledujem momentálne pohyb v obrovskom klesajúcom kanáli, kde sa práve nebezpečne blížime k hornej trendovke tohto kanála. Myslím si, že práve sa rozhoduje o tom, či príde, alebo nepríde altcoinová sezóna na najbližšie mesiace. Ak vypálime smerom hore, z dlhodobejšieho hľadiska to bude pre altcoiny požehnanie priamo z neba, pretože to bude pravdepodobne defitívne znamenať začiatok altcoinovej sezóny. Na druhej strane tu ešte stále máme možnosť tvrdého kladiva smerom dole, čo naše nádeje na začiatok altcoinovej sezóny v okamihu zničí. Netrúfam si teda ani tu odhadnúť čo sa stane. Musíme jednoducho počkať na ďalšie dáta, na základe ktorých budeme vedieť lepšie predpokladať budúci vývoj altcoinov.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Ďalšie články od autora

Leave a Reply