Košík

Ahojte trejderi,

je tu pondelok, pozrime sa teda v rýchlosti na Bitcoin, dominanciu a altcoinový market cap.

Bitcoin

Pozrime sa na 4H graf. Tu sledujem pohyb v klesajúcom kanáli. Vidíme, že pri dotyku s hornou červenou trendovkou prišlo silnejšie zamietnutie a vzhľadom nato očakávam momentálne pokles dolu. Osobne očakávam silnejší pohyb vo forme tvrdšej červenej sviečky. Najbližšiu záchytnú zónu by som videl momentálne na hodnotách okolo 8600 dolárov.

Prečítajte si aj : Korelácia medzi Bitcoinom a akciami dosiahla ATH

Dominancia

Čo sa týka samotnej dominancie, tu osobne očakávam naopak rast. Ak sa pozrieme na 4H graf, vidíme tam jasnú divergenciu s RSI. Po dlhšom prepade na dominancii teda očakávam minimálne istý retracement aspoň na hodnoty 64,5 %. Osobne si myslím, že toto je len otázka času kedy tu príde spomínaný retracement.

Altcoin market cap

Na tomto 4H grafe sledujem dlhodobejší pohyb v rastúcom kanáli. Altcoiny majú za sebou pekný niekoľkodňový  rast, ale veľa z týchto altcoinov je už popravde dosť prepálených. Osobne na altcoinoch momentálne očakávam skôr pokles. Je to aj kvôli vyššie spomenutej dominancii, ktorá by mala stúpať. To bude znamenať, že altcoiny to značne „vysaje“ a mali by sme teda vidieť výraznejšie poklesy. Minimálne na najbližšie dni. Ak príde na samotnom BTC tvrdá sviečka dole, príde tvrdá sviečka dole aj na altcoinovom market cape.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Ďalšie články od autora

Leave a Reply