Košík

Ahojte trejderi,

máme tu krásny slnečný nový týždeň, pozrime sa teda na Bitcoin, dominanciu a altcoinový market cap.

Bitcoin

Ako som spomínal už minulý týždeň, na tomto 4h grafe sledujem pohyb v klesajúcom kanáli. Keď sa teraz pozrieme na graf, vidíme, že sme momentálne niekde v strede. Indikátor RSI máme taktiež v neutrálnej zóne, takže odhadovať, ktorým smerom sa graf vydá je trošku obtiažnejšie. Ešte včera večer som písal členom do skupiny aby si dávali pozor, nakoľko mi dáta ukazovali, že príde silnejší pohyb, nevedel som ale ktorým smerom, dával som však väčšiu šancu poklesu.

Prečítajte si aj : Predstaviteľ Visa – CBDC sú jedným z najhorúcejších trendov

Ak by sme sa pozreli na 1H graf, videli by sme, že v noci prišiel ,,výplach“ o cca 150 až 200 dolárov a následne znovu vytiahnutie hore. Takéto pohyby sa jednoducho veľmi zle obchodujú a myslím si, že nemá význam obchodovať takéto grafy na menších časových pásmách. Momentálne teda sledujem spomínaný kanál a pokým sa v ňom budeme pohybovať, obchodoval by som to skôr na 4H alebo 1D časových pásmách od trendovky k trendovke. Ak by som sa mal teraz prikloniť na jednu stranu, kam sa bude graf pohybovať, videl by som to na pohyb niekde k hodnotám okolo 9200 až 9300 dolárov a následne prudko dole.

Dominancia

Ako som písal už niekoľko týždňov dozadu, sledoval som tu istý pattern, kde som predpokladal, že nastane rovnaký scenár. Ten môžete vidieť na grafe. Momentálne si ale začínam čoraz viac myslieť, že sme už pravdepodobne pod trendovkou a dominancia bude klesať. Stále mi tam ale chýba silná jasná rozhodujúca sviečka, ktorá nám definitívne ukáže smer. Ak by sa naplnil scenár poklesu, myslím, že tu máme začiatok altcoinovej sezóny, čo by mňa osobne veľmi potešilo (nostalgia z decembra 2017 :D). Uvidíme ako ešte dopadne tento týždeň, ak by sme prelomili zelenú zónu, tak by som povedal, že je hotovo. Ešte stále je tam ale šanca, že príde extrémne tvrdá sviečka UP.

 Altcoin market cap

Tento graf sa veľmi podobá grafu BTC, s tým rozdielom, že sme tu oveľa bližšie k hornej trendovke. Ak by mala naozaj prísť altcoinová sezóna, tak tu príde tvrdý break hore. V opačnom prípade príde silné zamietnutie a budeme svedkami silnejšieho poklesu, kde alty dostanú nepeknú ,,nakladačku“. Každopádne, myslím si, že tu bude rozhodnuté nanajvýš do 2 dní kam sa budú pohybovať altcoiny ďalšie týždne.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Ďalšie články od autora

Leave a Reply