Košík

Ahojte trejderi,

na začiatok nového týždňa si opäť pozrieme Bitcoin, dominanciu a altcoinový market cap a toho, čo nás môže čakať najbližšie dni.

Bitcoin

Pozrime sa na 4H graf. Od minulého týždňa som si musel prekresliť graf, na ktorom momentálne sledujem väčší klesajúci kanál. Ak sa pozrieme na spodnú trendline, vidíme, že sme ju krásne potvrdili minimálne 4x. Vzhľadom na to ju nateraz považujem za vysoko validnú trendovku. Vo všetkých prípadoch prišlo k silnejšiemu odrazu a pokračovali sme smerom hore. Nakoľko sme cez víkend znovu potvrdili túto trendovku, odhadujem minimálne na najbližšie dni rast smerom k hornej trendovke. Indikátor RSI nám ukazuje hodnotu 48, čo je neutrálna hodnota, takže priestoru na rast máme momentálne až až. Prioritne teda odhadujem, že by sme sa mohli znovu priblížiť minimálne k hodnotám 9400 až 9500 dolárov. Ďalej budeme musieť počkať, ako zareaguje cena BTC na týchto hodnotách.

Dominancia

Tu už niekoľko týždňov sledujem jednoducho stále ten istý scenár.  Pri pohľade na tento graf stále čakám na výraznejšiu sviečku. V podstate je jedno či hore, alebo dole. Dôležité je, aby prišla rázna dlhšia sviečka, ktorá nám ukáže jasný smer. Pri bližšom pohľade by sme už mohli uvažovať, že sme pod. Nákres trendovky je v tomto prípade ale dosť subjektívny, takže pokiaľ nemáme jasnú, silnú sviečku, nemôžme s istotou nič povedať.

Prečítajte si aj : Čo je mempool?

Ak sa pozrieme na graf trochu komplexnejšie, vidíme, že pravdepodobne vytvárame rovnaký pattern ako niekoľko týždňov dozadu. Ak by sa to potvrdilo, mal by prísť silný odraz hore nasledovaný výrazným pokračovaním pohybu UP, ako to môžeme sledovať v predchádzajúcej časti grafu.  Takisto už ale začínam zvažovať možnosť, že sme pod trendovkou a budeme teda pokračovať smerom dole. Tu by som chcel ale ešte vidieť nižšie minimum, aby som mohol definitívne povedať, že sme jasne pod trendovkou a pôjdeme dlhodobo dole.

Altcoin market cap

Na tomto 4H je štruktúra podobná ako na grafe BTC. Túto koreláciu sledujem už dlhšiu dobu. Tu taktiež prišlo k výraznejšiemu odrazu od spodnej trendovky, takže nateraz budem sledovať znovu pohyb hore minimálne po vrchnú trendovku. Teoreticky by sme teda mohli atakovať hodnoty 89 až 90 miliárd. To znamená, že altcoiny by mali nasledujúce dni mierne rásť.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Ďalšie články od autora

Leave a Reply