Košík

Ahojte trejderi,

dnes vám opäť prinášam pravidelný pondelkový prehľad Bitcoinu, dominancie a altcoinového market capu.

Bitcoin

Pozrime sa na 4H graf. Tu momentálne sledujem 2 scenáre. Prvá možnosť je, že sa pohybujeme v čiernom klesajúcom kanáli. Druhá možnosť, ktorá taktiež pripadá do úvahy, je modrý stranový kanál. Ktorá z týchto možností je správna, je obtiažne povedať. Tu musíme momentálne počkať, či príde reakcia z hornej trendovky čierneho klesajúceho kanála a pôjdeme smerom dole. Osobne prikladám tejto možnosti veľkú pravdepodobnosť. V tomto prípade by som ako prvú záchytnú zónu sledoval hladinu v oblasti 8800 až 8900 dolárov. Ďalšia možnosť, ktorá by mohla nastať je tá, že túto trendovku prerazíme hore a tým pádom budeme sledovať hornú modrú trendovú líniu. Osobne prikladám ale 70 % pravdepodobnosť poklesu a 30 % pravdepodobnosť rastu hore.

Dominancia

Tu sa pozrime 1D graf. Pre dominanciu zatiaľ stále platí to isté, čo som spomínal už minulý týždeň. Momentálne stále ako minulý týždeň testujeme dlhodobú modrú trendovku. Tu už teraz môže prísť reakcia naozaj každú chvíľu. Bohužiaľ nevieme odhadnúť presne kedy, nakoľko to môže byť vyvolané rôznou správou vo svete, ktorá pohne výraznejšie cenou na BTC. Pri pohľade na tento graf jednoducho čakám na výraznejšiu sviečku smerom nahor. Ak sa pozrieme na graf trochu komplexnejšie, vidíme, že pravdepodobne vytvárame rovnaký pattern ako niekoľko týždňov dozadu. Ak by sa to potvrdilo, mal by prísť silný odraz hore nasledovaný výrazným pokračovaním pohybu UP, ako to môžeme sledovať v predchádzajúcej časti grafu. To by znamenalo pravdepodobne aj prudký pohyb na grafe Bitcoinu. Na potvrdenie rastúceho scenára na dominancii potrebujeme teda vidieť aspoň jednu silnú dennú sviečku.

Altcoin market cap

Tu je scenár takmer totožný s grafom na Bitcoine. Takisto dva scenáre. Buď bude platný čierny alebo modrý kanál. Tak isto ako na BTC prikladám väčšiu pravdepodobnosť poklesu. V tomto prípade by bola prvá záchytná zóna v oblasti 85 miliárd, v prípade silnejšieho poklesu zóna 80 až 81 miliárd.

Prečítajte si aj : 26% inštitucionálnych investorov vlastní Bitcoin a 11% Ethereum hovorí…

Všetko by do seba celkom pekne zapadalo. Bitcoin spraví prudký pohyb dole, dominancia vystrelí smerom UP, čo zároveň bude znamenať prudký pokles na altcoinoch. Dajte si teda pozor na altcoiny. Prudký pohyb na dominancii naozaj príde a altcoiny to nepríjemne ,,vypláchne“. Otázka je iba kedy presne sa dominancia výraznejšie pohne.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Ďalšie články od autora

Leave a Reply