Košík

Ahojte trejderi, dnes vám opäť prinášam rýchly prehľad Bitcoinu, dominancie a altcoinového market capu.

Bitcoin

Minulý týždeň som spomínal, že musíme jednoducho čakať buď na prieraz silnej zóny v oblasti 10000 dolárov, alebo prepadnutie pod dlhodobú čiernu trendovku, ktorá nás držala v rastúcom pohybe viac ako 90 dní. Ak sa pozrieme na 1D graf, vidíme, že sa aktuálne nachádzame jemne pod spomenutou trendovkou. Aj keď sme síce pod trendovkou, je ešte stále nejasné, či to môžeme brať ako definitívne prerazenie, nakoľko nákres trendovky je často veľmi subjektívna záležitosť a môžu tam byť jemné odchýlky. Jedná sa hlavne o to, či danú trendovku ťaháme na knoty alebo na telá sviečok. Osobne by som chcel vidieť ešte jednu červenú sviečku dole, aby sme mohli definitívne skonštatovať, že sme jasne pod a pôjdeme dole.

Prečítajte si aj : ERC-20 tokeny

Na 4h grafe, môžeme vyššie spomenuté prerazenie sledovať jasnejšie. Ak mám danú trendovku nakreslenú správne, mali by sme už byť pod, čo znamená, že by sme mali pokračovať smerom dole. Ako som ale spomínal vyššie, potreboval by som vidieť ešte jeden pokles aspoň o pár stoviek dolárov. To bude pre mňa jasný signál, že pôjdeme na niekoľko dní/týždňov jednoducho dole. Každopádne aj z momentálnych dát, ktoré máme teraz dostupné pridávam väčšiu pravdepodobnosť poklesu.

Ak by sa to potvrdilo, najbližšiu zastávku vidím na hodnotách okolo 8800 dolárov. Tam uvidíme, či nás táto zóna podrží, alebo sa prepadneme hlbšie.

Dominancia

Tu sa pozrime 1D graf. Momentálne stále ako minulý týždeň testujeme dlhodobú modrú trendovku. Tu už teraz môže prísť reakcia naozaj každú chvíľu. Pri pohľade na tento graf jednoducho čakám na výraznejší odraz smerom nahor. Ak sa pozrieme na graf trochu komplexnejšie, vidíme, že pravdepodobne vytvárame rovnaký pattern ako niekoľko týždňov dozadu. Ak by sa to potvrdilo, mal by prísť silný odraz hore nasledovaný výrazným pokračovaním pohybu UP, ako to môžeme sledovať v predchádzajúcej časti grafu. To by znamenalo pravdepodobne aj prudký pohyb na grafe Bitcoinu.

Altcoin market cap

Čo sa týka tohto grafu, tak podľa môjho názoru tu už máme ,,vymaľované“. Na mysli mám to, že tu už pravdepodobnosť pohybu dole na nasledujúcich niekoľko dní je naozaj obrovská. Tu sme už jasne vypadli z dlhodobého rastúceho kanála a s najvyššou pravdepodobnosťou by sme mali pokračovať v poklese. Veľmi pekne to vidno na 4H grafe. Budeme robiť korekciu celého predchádzajúceho rastu. Aký silný a prudký by mohol byť tento pokles, si naozaj netrúfam odhadnúť. Kľudne ale môžeme ísť dole postupne a dlhší čas. Ak by som mal určiť prvú záchytnú zónu, bola by to oblasť v okolí 81 až 82 miliárd dolárov.

Alty by mali ísť teda všeobecne dole, takže neodporúčal by som longovať. Pravdepodobnosť na rast je oveľa nižšia ako to, že budeme klesať.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Leave a Reply