Košík

Dnes máme utorok a to znamená, že sa opäť pozrieme na zlato a striebro.

Zlato

Zlato je po dlhšom raste v korekcii. Hlavný smer je stále UP. Čoskoro sa pozrieme na hodnoty medzi 1611 – 1633usd. Najskôr však musíme dokončiť korekciu. Vzhľadom na štruktúru korekcie to skôr vyzerá na abc korekciu. Ak by sa jednalo o triangel, tak by rast v tejto korekcii musel byť výraznejšie silnejší. Dnes však prišlo odmietnutie a tak je vyššia pravdepodobnosť na klasickú abc korekciu, ktorá by mala končiť niekde v rozmedzí 1509 – 1517usd. Nachádza sa tam fibonacci retracement celého rastu a zároveň aj fibonacci extension projekcie ab.

Dokonca, ak by sme predĺžili trendline, ktorá nám tvorila channel, tak aj tá zasiahne do tejto zóny. Daná zóna je teda veľmi silná. Keďže trend zlata je stále UP, tak nejdem moc riskovať zbytočné shortovanie, ale počkám si na vyklesanie do targetu. Nezabúdajte, že už 1.2.2020 spúšťame predaj fyzického zlata!

Zlato 8

Striebro

Striebro malo trochu inú štruktúru. Na tope tvorilo expanding wedge a tam to bola otázka času. Začínam si všímať, že striebro reaguje trochu silnejšie ako zlato. Väčšina poklesov aj rastov má väčšiu silu. Čo sa týka štruktúry, tak sme na tom úplne rovnako ako na zlate. Hlavný trend je smerom hore. Taktiež by som striebro zbytočne neshortoval a radšej si počkal na dokončenie korekcie a tam nabral long. Striebro na rozdiel od zlata ešte neurobilo nové HIGH v trende.

Celkovo však komodity vyzerajú na rast. Nasvedčuje tomu aj situácia vo svete a napätie, ktoré na trhoch panuje. To ako sa budú vyvíjať práve komodity nám môže naznačiť ako sa ďalej bude vyvíjať Bitcoin. Graf zlata a Bitcoinu je veľmi podobný. Zlato je však o niekoľko dní možno týždňov popredu.

Striebro 8

Disclaimer

Fyzické zlato, alebo obchodovať zlato na burze? Už si nemusíte vyberať! Od 1.2.2020 spúšťame predaj fyzického zlata. Predaj bude formou pravidelného mesačného sporenia. Ak však nechcete zlatú tehličku, ale chcete len zašpekulovať na prípadný long/short, tak sa pridajte ku nám na NAGA platformu.

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

???? Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/?hl=sk
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Ďalšie články od autora

24.02.20 Čo je Lighting Network 1/2

By Technológie No Comments

Keď prvýkrát zverejnil Satoshi Nakamoto whitepaper Bitcoinu v roku 2008, úplne prvá verejná pripomienka k systému, ktorú predložil James A. Donald obsahovala tento riadok: „spôsob, akým chápem váš návrh, sa nezdá byť v mierke na požadovanú veľkosť“. O desať rokov neskôr je škálovateľnosť stále najväčším problémom Bitcoinu, ako aj iných kryptomenových systémov.

Čítať ďalej
Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Leave a Reply