27.11.19 Prehľad indexov - Dow Jones a S&P500 | Trader 2.0

Košík

Dnes máme stredu a to znamená tradičný pohľad na indexy.

Dow Jones

To the moon a ešte ďalej. To by sa dalo asi povedať o všetkých indexoch. Momentálne už vidím divergencie na RSI a dosiahli sme aj silnú fibonacciho úroveň. Niesom si úplne istý, či bude až taký retracement, ale menší pokles by určite prísť mal. Celkovo sú však indexy bullish a preto by som ich v žiadnom prípade neshortoval. Moja stratégia momentálne je počkať si na menší pokles a nakúpiť long. Neskôr long uzavrieť a stratégiu zopakovať. Aj keď už chladne celá ekonomika, tak grafy zatiaľ nechladnú a preto je nelogické začať už teraz shortovať. zatiaľ nevidíme žiadne silnejšie zamietnutie.

Dow Jones

S&P500

Taktiež už vidíme divergencie medzi RSI a cenou. Na dennom grafe mám natiahnutú trendovú čiaru, ktorú sme momentálne breakli nahor a taktiež sa nachádzame na ATH. Čoskoro by mal prísť menší retracement. Z hľadiska technickej analýzy by bol ideálny odraz niekde na úrovni 3125usd. Za prvé je tam trendová čiara, ktorú môžeme otestovať a za druhé je tam aj 0.382 fibonacci úroveň. Čo sa indexov a akcií týka, tak práve na túto fibonacci úroveň prichádza najčastejšie retracement. Aj to je známka toho, že index majú stále silu na rast. Svoje ďalšie vstupy budem už tradične hľadať v 100K challange LIVE ROOM na NAGA, kde s našimi členmi pravidelne obchodujeme každý utorok a štvrtok. Momentálne nám vyšiel skvele vstup do shortu na zlate na základe včerajšej analýzy.

aaa

 

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

???? Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/?hl=sk
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Ďalšie články od autora

24.02.20 Čo je Lighting Network 1/2

By Technológie, Všeobecné články, Všeobecné články, Všeobecné články, Všeobecné články No Comments

Keď prvýkrát zverejnil Satoshi Nakamoto whitepaper Bitcoinu v roku 2008, úplne prvá verejná pripomienka k systému, ktorú predložil James A. Donald obsahovala tento riadok: „spôsob, akým chápem váš návrh, sa nezdá byť v mierke na požadovanú veľkosť“. O desať rokov neskôr je škálovateľnosť stále najväčším problémom Bitcoinu, ako aj iných kryptomenových systémov.

Čítať ďalej
Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Leave a Reply