Košík

Ahojte traderi. Dnes máme utorok a to znamená pravidelný prehľad zo sveta komodít a teda zlata a striebra. Poďme na to.

Zlato

Od poslednej analýzy sa toho veľa nezmenilo a vyzerá to, že zlato sa na dennom grafe začína tlačiť nahor. Potrebujeme však jednoznačný break channelu. Na grafe môžeme vidieť, že pred pár dňami sa už o to traderi snažili, ale neúspešne. Čo sa mi veľmi páči je to, že BK stratégia a teda MA77 a MA7 sú opäť veľmi blízko seba a to vždy znamená zaujímavú situáciu. Ak sa tieto dva kĺzavé priemery dostanú blízko ku sebe, tak vo väčšine prípadoch príde tvrdý prieraz. Graf nasvedčuje tomu, že by mohol nastať prieraz nahor. Keďže ja som konzervatívnejší trader, tak by som počkal až na jasný prieraz. V tejto situácii to môže skončiť aj poklesom dole. Skôr by som sa však prikláňal za ďalší rast. Navyše sledujte ako krásne nám MA77 (modrá čiara) pôsobí ako support pre graf. Už len z tohto hľadiska očakávam break nahor. Ďalším dôvodom prečo očakávam rast je aj graf striebra.

 

Zlato

 

Striebro

 

Dôvod, prečo si myslím, že zlato pôjde hore je práve striebro. Tieto dve komodity sú medzi sebou úzko prepojené a pozrite sa na graf striebra. Ten už rast a break urobil. Prišlo by mi teda veľmi neštandartné, keby zlato nenasledovalo pohyb striebra. Momentálne očakávam menší pokles a potom zase posun vyššie. Celý graf vyzerá veľmi dobre. Rovnako aj BK stratégia, RSI, prerazenie channelu. Striebro vyzerá veľmi dobre a príde mi akoby bolo zlato možno 3-4 dni pozadu za striebrom. Prípadný break zlata nahor môže znova podporiť aj rast striebra. Komodity teda vyzerajú vo veľmi dobrej kondícii a z dlhodobejšieho hľadiska v horizonte do 2 mesiacov očakávam skôr rast.

 

Striebro

 

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

 

???? Kontakt :
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/?hl=sk
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Leave a Reply