Košík

Ahojte traderi. Máme tu nový týždeň a to znamená, že opäť začneme pohľadom na kurz bitcoinu, dominancie a kapitalizácie.

Bitcoin

Pred 3 dňami sme boli svedkami jedného z najväčších rastov na Bitocine vôbec. 42% za necelých 24 hodín? Takýto rast bol naposledy v roku 2011 a patrí medzi najväčšie vôbec! Toto bol jednoznačne game-changer. Nerád robím analýzu na niekoľko mesiacov dopredu a rád sa držím toho čo mi funguje a to je ísť krok po kroku. Aký je teda nasledujúci krok?

 

Keď sa pozriem len na ten posledný pohyb, tak kľudne môžeme mať dokončených 5 vĺn. Ak je tretia vlna takto silná, tak môže dôsť k tzv. ,,truncated fifth waves“ čiže skrátenej piatej vlne. Po takto kľúčovom pohybe očakávam ukľudnenie a konsolidáciu. Čo si väčšina ľudí myslelo keď sme boli na 7500usd? Že pôjdeme dole a každý bol extrémne bearish. teraz si opäť väčšina ľudí myslí, že ideme na ATH. Dajte si na to pozor.

 

Bitcoin

 

Dominancia

 

Na základe prudkého pohybu BTC sa dominancia rozhodla byť bullish. Opäť v časoch kedy už všetci začali veriť, že dominancia pôjde do hlbokej korekcie prišiel pravý opak. Dominancia nasledovala presne moju analýzu až prišiel prieraz trendovej línie. ABC korekciu už teda môžeme považovať za dokončenú a je možné, že v tomto trende pôjdeme na nové maximum, ktoré je pre mňa stále až cca na 77%. Najbližších pohyb však taktiež očakávam pomalšiu konsolidáciu do modrého obdĺžnika, kde je silný support a zároveň aj 0.382 – 0.5 fibo. retracement.

 

Dominancia

 

Kapitalizácia altcoinov

 

Ako posledné sa v našej analýze pozrieme na kapitalizáciu altcoinov. Celková kapitalizácia vyzerá dosť podobne ako Bitcoin a preto je zaujímavejšie pozrieť sa na altcoinovú kapitalizáciu. Špekuluje sa, že celý rast mohla začať Čína, pretože sa veľmi pozitívne vyjadrila na adresu kryptomien a Blockchainu celkovo. Niekoľko hodín na to začal prudko rásť Bitcoin a neskôr šli prudko hore aj ,,čínske altcoiny“ najmä NEO. Rovnaký scenár ako pri predchádzajúcich grafoch. Po tak prudkom raste očakávam najskôr konsolidáciu. Ako to už býva zvykom, tak po jednom extrémne príde na krypto aj ďalší extrém, takže by som sa nečudoval keby bol tento týždeň trh kľudný. Počkáme na viac informácií.

 

Kapitalizácia altcoinov

 

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

 

???? Kontakt :
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/?hl=sk
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Leave a Reply