Košík

Ahojte traderi. Dnes máme utorok a to znamená pravidelný prehľad zo sveta komodít a teda zlata a striebra. Poďme na to.

Zlato

Minultý týždeň som v analýze hovoril o poklese smerom nadol (analýzu si prečítate tu) Cena nám zatiaľ výraznejšie neklesla, ale prudší pohyb je naozaj na spadnutie. MA77 znova skvele zafungovala a drží nás momentálne hore. Čoskoro sa však graf bude musieť rozhodnúť.

 

  1. Bearish scenár – V tomto scenári prepadneme pod MA77 a pri výrznejšom poklese prerazíme aj channel.
  2. Bullish scenár – V tomto príapde je korekcia dokončená a ideme rovno UP. Potrebujeme však prekonať channel.

 

Momentálne je situácia na kryptomenách a zlate dosť podobná. V obidvoch prípadoch totiž čakáme na prerazenie channelu. Pri Bitcoine sa skôr prikláňam na následný pokles niekde ku 7500 dolárov. Zlato aj napriek korekcii pôjde následne UP. Základná otázka je či je už korekcia dokončená, alebo nie. Z hľadiska technickej analýzy by sa mi páčilo otestovanie hladiny 1360 dolárov, ktorá zlato dlhé roky držala.

 

Zlato

 

Striebro

 

Dosť podobná situácia ako na zlate. Cena je taktiež extrémne stlačená v channeli. Z hľadiska technickej analýzy by sa mi znova páčilo otestovanie hodnoty zhruba 16,14usd. Graf sa bude musieť čoskoro rozhodnúť. Celá korekcia má ABC korekciu, ktorá už kľudne môže byť dokončená. Avšak ak príde break smerom nadol, tak budeme trackovať smerom nadol 5-vĺn. Podobne je to aj pri zlate.

 

Striebro

 

Aj zlato aj striebro čaká prudší pohyb. Grafy sú dosť podobné a myslím si, že ešte tento týždeň sa dočkáme silného pohybu, ktorý uvedie tón hry na najbližšie dni a možno až týždne. Celkovo si myslím, že netreba prepadť panike, pretože ak by nastal aj bearish scenár, tak celý pokles radíme len ako korekciu po ktorej by sme mali ísť znova hore.

Roadmapa Trader2.0 :

Od 1.10.19 – Mám pre vás pripravených niekoľko noviniek!

1.10 – 15.10 – Každý deň sa dozviete jednu novinku z mojej dielne, alebo oznámenú spoluprácu.

15.10.19 – Začína oficiálny PRE-LAUNCH projektu Trader2.0.

1.11.19 – Projekt beží na 100% + veľká novinka!

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

???? Kontakt :
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/?hl=sk
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Leave a Reply