Košík

AnalýzyVšeobecné články

07.10.19 Prehľad trhu – Kam pôjde Bitcoin?

By 07/10/2019 6 marca, 2020 No Comments

Ahojte traderi. Dnes máme pondelok a to znamená tradičnú analýzu Bitcoinu, dominancie a kapitalizácie.

Bitcoin

Bitocin má teraz najvyšší čas na odraz. Už 6 dní a 4 hodiny sa hýbeme v klesajúcom channely. Retracementom sme došli až na poslednú možnú inštanciu a to je 0.886. Graf by sa mal začať otáčať a smerovať ku hornej hrane channelu. Divergencie zatiaľ vidím len na 30m grafe. Na 1H a 4H zatiaľ nič. Nachádzame sa v kľúčovej fáze. Ak prerazíme invalidation level, tak pokles bude pokračovať. Skôr však očakávam rast a prerazenie channelu. Percnetuálne zhruba 55% UP a 45 DOWN. Nič to však nemení na tom, že celý rast je obmedzený len do hladiny 8494 – 8687usd.

 

Bitcoin

 

Dominancia

 

Čo sa týka dominancie, tak očakávam ešte pokles a dokončenie štruktúri. Základná otázka znie. Sme už v korekcii? Malé altcoiny minulý týždeň rástli a noazaj to tak začína vyzerať. Okrem toho sa po dlhšom čase prebudili aj signálne skupiny na telegrame. Množstvo telegramových skupín a traderov na Twitteri minulý týždeň opäť spustili svoje členstvá a začali pridávať signály na malé altcoiny. Je to náhoda? Určite nie. Altcoiny už predviedli pekný rast či však bude trvalý, na to je ešte veľmi skoro. V najbližšom období by som však očakával ďalší pokles dominancie viď graf.

 

Dominancia

 

Kapitalizácia

 

Dosť podobný priebeh ako Bitcoin avšak s tým rozdielom, že kapitalizácia nie je až tak vyšťavená. Pri nej sme nedoklesali ešte ani na 0.786, takže priestor na pokles tam stále je. Navyše oscilujeme okolo hladiny 200 miliárd dolárov – okrúhle číslo. Myslím si, že v najbližších 48 hodinách sa trh rozhodne pre ďalší smer. kapitalizácia ešte má priestor a čas, ale Bitcoin ho už nemá. Zhora sa nebezpečne približuje MA77. Ešte je však ďaleko, takže si myslím, že ešte dôjde k ďalšiemu priblíženiu a až potom sa stane niečo zaujímavé.

 

Kapitalizácia

Roadmapa Trader2.0 :

Od 1.10.19 – Mám pre vás pripravených niekoľko noviniek!

1.10 – 15.10 – Každý deň sa dozviete jednu novinku z mojej dielne, alebo oznámenú spoluprácu.

15.10.19 – Začína oficiálny PRE-LAUNCH projektu Trader2.0.

1.11.19 – Projekt beží na 100% + veľká novinka!

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

 

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

 

???? Kontakt :
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/?hl=sk
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

Ďalšie články od autora

24.02.20 Čo je Lighting Network 1/2

By Technológie, Všeobecné články, Všeobecné články, Všeobecné články, Všeobecné články No Comments

Keď prvýkrát zverejnil Satoshi Nakamoto whitepaper Bitcoinu v roku 2008, úplne prvá verejná pripomienka k systému, ktorú predložil James A. Donald obsahovala tento riadok: „spôsob, akým chápem váš návrh, sa nezdá byť v mierke na požadovanú veľkosť“. O desať rokov neskôr je škálovateľnosť stále najväčším problémom Bitcoinu, ako aj iných kryptomenových systémov.

Čítať ďalej
Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Leave a Reply