Košík

Ahojte traderi. Utorok budeme mať vždy vyhradený pre tieto dve významné komodity.

Zlato

Keďže sa jedná o absolútne premiérovú analýzu zlata a striebra na tomto webe, tak by bolo dobré začať na týždňovom grafe. Zlato malo obrovské problémy a po 2191dňoch sa nakoniec dokázalo dostať cez rezistenciu zhruba 1360 – 1380 dolárov. Po dlhých mesiacoch kedy sa zlato oplatilo kumulovať sme nakoniec prekonali silnú rezistenciu. Momentálne je už pohyb smerom UP voľnejší.

 

Weekly graf

 

Denný graf

 

Na dennom grafe to vyzerá na dočasný pokles. Support? Tak ten úplne najsilnejší je samozrejme hladina medzi 1360 – 1380 dolárov. Navyše kúsok nad supportom sa nachádza aj triangel a pivot trianglu taktiež pôsobí ako skvelý support. Korekcia by teda v najbližších dňoch mohla pokračovať.

 

Daily graf

 

Striebro

 

Za takýto downtrend na týždennom grafe by sa nehanbila ani niektorá kryptomena. Striebro sa dlhodobo považuje za veľmi podhotnotenú komoditu. Weekly graf to jednoznačne potvrdzuje. Tak ako medzi sebou koreluje Bitcoin a kryptomeny, tak medzi sebou korelujú navzájom aj zlato a striebro. Ak začne rásť zlato, tak za sebou ťahá aj striebro a podobne. Toto pravidlo samozrejme platí vo všeobecnosti a máme aj výnimky kedy to tak nie je.

 

Weekly graf

 

Denný graf

 

Denný graf je taktiež zasiahnutý poklesom. najbližšie dni by mal teda pokles pokračovať. To však nič nemení na tom, že zlato a striebro sú dlhodobo bullish a hlavne sa označujú ako ,,bezpečný prístav“ v neistých časoch. Ich rast teda nemusí byť náhodný.

 

Daily graf

Roadmapa Trader2.0 :

Od 1.10.19 – Mám pre vás pripravených niekoľko noviniek!

1.10 – 15.10 – Každý deň sa dozviete jednu novinku z mojej dielne, alebo oznámenú spoluprácu.

15.10.19 – Začína oficiálny PRE-LAUNCH projektu Trader2.0.

1.11.19 – Projekt beží na 100% + veľká novinka!

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

???? Kontakt :
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/?hl=sk
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

Ďalšie články od autora

24.02.20 Čo je Lighting Network 1/2

By Technológie No Comments

Keď prvýkrát zverejnil Satoshi Nakamoto whitepaper Bitcoinu v roku 2008, úplne prvá verejná pripomienka k systému, ktorú predložil James A. Donald obsahovala tento riadok: „spôsob, akým chápem váš návrh, sa nezdá byť v mierke na požadovanú veľkosť“. O desať rokov neskôr je škálovateľnosť stále najväčším problémom Bitcoinu, ako aj iných kryptomenových systémov.

Čítať ďalej
Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Leave a Reply