Košík

Ahojte traderi. V piatok som naznačoval, že víkend ukáže v akej kondícii je Bitcoin aj zvyšné altcoiny a víkend naozaj ukázal.

BTC/USD

Bitcoin neurobil ani náznak toho, čo som od neho požadoval – bohužiaľ. V piatok boli opäť horúcou tému nákupy a dokupy, ale úplne zbytočne. Najskôr potrebujeme vidieť nejaký impulz smerom nahor a vytvorenie vyššieho minima, vyššieho maxima prípadne divergencie na rôznych časových pásmach. Zatiaľ sme od toho ďaleko.

 

Tento pokles mi ináč celkom pripomína pokles zo 6000 dolárov na (zatiaľ finálne) dno 3000 dolárov. Hlavne čo sa týka fundamentu, neaktivity a malých objemov. Späť, ale k terajšej situácii.

 

Bitcoin teda stále nevyzerá moc dobre a ja by som ho osobne chytal až nižšie. Po dumpe je vždy extrémne dôležitá reakcia trhu a u nás ešte žiadna reakcia neprišla.

 

Bitcoin

 

Krásne to vidieť na grafe. Žiadna sila, žiadny odraz jednoducho nič. Viac si však povieme na večernom streame.

 

Zatiaľ bez dokupov

 

Zatiaľ som momentálne bez dokupov ako pri altcoinoch, tak aj pri Bitcoine. Opäť zopakujem staré múdre príslovie. Nikdy nenaskakuj do pumpy ani do dumpu. Ak ste náhodou skočili do dumpu s úmyslom mať dobrú cenu, tak v tejto chvíľi máte zviazané ruky a trh ide ešte nižšie. Pomer riziko a možný zisk je veľmi malý.

 

Dnes o 21:00 STREAM

 

Link na online stream je tu : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA/live

Roadmapa Trader2.0 :

Od 1.10.19 – Mám pre vás pripravených niekoľko noviniek!

1.10 – 15.10 – Každý deň sa dozviete jednu novinku z mojej dielne, alebo oznámenú spoluprácu.

15.10.19 – Začína oficiálny PRE-LAUNCH projektu Trader2.0.

1.11.19 – Projekt beží na 100% + veľká novinka!

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

 

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

 

???? Kontakt :
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/?hl=sk
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

Ďalšie články od autora

24.02.20 Čo je Lighting Network 1/2

By Technológie, Všeobecné články, Všeobecné články, Všeobecné články, Všeobecné články No Comments

Keď prvýkrát zverejnil Satoshi Nakamoto whitepaper Bitcoinu v roku 2008, úplne prvá verejná pripomienka k systému, ktorú predložil James A. Donald obsahovala tento riadok: „spôsob, akým chápem váš návrh, sa nezdá byť v mierke na požadovanú veľkosť“. O desať rokov neskôr je škálovateľnosť stále najväčším problémom Bitcoinu, ako aj iných kryptomenových systémov.

Čítať ďalej
Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Leave a Reply