Košík

Ahojte traderi. Dnes sa po dlhom čase pozrieme na bitcoin, dominanciu, kapitalizáciu. Tento týždeň sme boli svedkami celkom ostrého dumpu, tak si ukážme ako sú na tom grafy.

Bitcoin

Bitcoin včera išiel pod 8000 dolárov a naplnil teda tak náš prvotný cieľ. Celý pokles však ešte nemusí byť na konci. V týchto cvhíľach a cez víkend by som však očakával menšie zotavenie v podobe ABC korekcie smerom UP. Prečo? Podľa môjho názoru sme práve dokončili 5 vĺn smerom nadol.

 

Toto je presne aj dôvod, prečo nevstupujem do ostrých prepadov. Akonáhle príde tvrdý break, tak vo väčšine prípadov ešte potom príde nové low. Ak je však break a teda 3.vlna príliš ostrá, tak niekedy sa dočkáme len formácie double bottom, alebo nové dno dosiahneme len knotom, ale ono je to úplne logické. Divergencie otáčajú trendy často krát sa stane, že 3.vlna dosiahne na RSI dno, ale potom už RSI stúpa a toto je presne úkaz, ktorý mi potrebujeme vidieť. Divergencie na RSI a dokončených 5.vĺn. Teraz je teda veľká pravdepodobnosť, že dnes a zrejme aj cez víkend prejdeme do ABC korekcie. Target však zatiaľ môžeme určiť len podľa fibo. retracementu celého pádu.

 

Bitcoin

 

Kapitalizácia

 

Kapitalizácia tradične ako cez kopirák. Rovnako divergencia na RSI. Sme na silnom supporte, 5. vĺn dokončených. Taktiež by som dnes a cez víkend očakával menšie ,,vytriezvenie“ a pohyb smerom UP.

 

Kapitalizácia

 

Dominancia

 

Prvá zóna, ktorú budem na dominancii sledovať je modrý rámček. Dominancia nám vypadla z channelu a preto očakávma ďalší pokles. Teraz sme vo fáze, kde sme kľudne na dominancii už mohli dosiahnúť TOP a začíneme komplexnú korekciu celého cyklu. Zatiaľ je to však veľmi skoro povedať a musíme ísť krok po kroku.

 

Roadmapa Trader2.0 :

Od 1.10.19 – Mám pre vás pripravených niekoľko noviniek!

1.10 – 15.10 – Každý deň sa dozviete jednu novinku z mojej dielne, alebo oznámenú spoluprácu.

15.10.19 – Začína oficiálny PRE-LAUNCH projektu Trader2.0.

1.11.19 – Projekt beží na 100% + veľká novinka!

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

 

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Ďalšie články od autora

24.02.20 Čo je Lighting Network 1/2

By Technológie, Všeobecné články, Všeobecné články, Všeobecné články, Všeobecné články No Comments

Keď prvýkrát zverejnil Satoshi Nakamoto whitepaper Bitcoinu v roku 2008, úplne prvá verejná pripomienka k systému, ktorú predložil James A. Donald obsahovala tento riadok: „spôsob, akým chápem váš návrh, sa nezdá byť v mierke na požadovanú veľkosť“. O desať rokov neskôr je škálovateľnosť stále najväčším problémom Bitcoinu, ako aj iných kryptomenových systémov.

Čítať ďalej
Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Leave a Reply