Košík

Ahojte traderi. Po dlhšom čase prinášam znova update na mojom osobnom blogu. Poďme sa pozrieť na trh.

Bitcoin

V posledných hodinách nám Bitcoin mierne klesal a doklesal až na 10 600 dolárov. Naneštastie to stále nič nemení na našej základnej predikcii. Momentálne je veľmi ťažké robiť nejaké pravidelné denné analýzy, pretože sa naozaj nič nedeje. Šum a pohyby, ktoré sa dejú na nižších časových rámcoch sú často fakové a pripisujem ich nízkym objemom. Bart patterny, výplachy a pomalý trh to sú presne známky korekcie, ale aj letného obdobia. Keď sa na Bitcoin pozrieme z vyšších časových rámcov a z nadhľadu, tak máme stále bullish náladu.

 

Bitcoin

 

Keď sa pozriem na supporty, tak pod nami je ich hneď niekoľko. Či už silné fibo hladiny 0.65 – 0.786, alebo supporty z hľadiska konštrukcie grafu. Navyše znova aj táto korekcia je vo forme channelu. Nie je to ostrá korekcia, ale pád je postupný. Keď sa pozrieme na uhol rastu a uhol poklesu, tak je jasne vidieť, že pokles nemá takú silu a dynamiku. Aj napriek tomu, že ma tieto pohyby maximálne nudia, tak z dlhodobejšieho hľadiska som stále bullish.

 

Altcoiny už ani nereagujú

 

Altcoiny už tak klesli a majú tak nudné a korekčné štruktúry, že posledný pokles na Bitcoine ani nezaznamenali. Sám mám nakúpených niekoľko altcoinov a rovnako tak je aj v minciach so zápalnou šnúrou. Minulý týždeň sa nám aj napriek poklesom podarilo uzavrieť XMR v zisku cca 10%. Dnes sme zatvárali LINK/BTC na +16 – 18%. Aj napriek poklesom teda vieme generovať zisky. Momentálne však mince neposielam, pretože čakáme na pohyb altcoinov.

 

Zhrnutie

 

Môžete ostať absolútne kľudný, pretože aj keď to trvá naozaj veľmi dlho, tak stále je všetko podľa predikcí. Myslím si, že je úplne zbytočné sa hnať za ziskami nasilu a obchodovať 5M a 15M grafy. Tam je jednoducho taký šum, že udržať ziskovosť je takmer nemožné. Niekedy je to najlepšie čo môžete urobiť čakať. Prípadne môžete využiť tento čas na štúdium a naučiť sa ničo nové. Stále platí -20% akcia na všetky kurzy a 10 mincí so zápalnou šnúrou zdarma ku každému kurzu. Poznatky potom viete využiť v časoch kedy sa trh začne hýbať.

 

NEZABUDNITE využiť skvelú -20% zľavu na všetky kurzy. Plus ku každému kurzu dostanete 10 mincí so zápalnou šnúrou zdarma!

 

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

 

Tento článok patrí firme Smat Profit s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Leave a Reply