Košík

Ahojte dnes som si pre vás prirpavil mincu, ktorá podľa ešte v tom altcoinovom cykle neukázala vôbec nič. Konštrukcia tohto coinu je o niečo iná ako ostatných, ale dostávame sa do silných nákupných zón.

Waves/BTC

Na 1D grafe vidíme veľmi ostrý downtrend. Ako Waves rýchlo vyletel podporovaný fundamentom ešte koncom minulého roka, tak aj tento rok výrazne stráca na svojej hodnote. Na 1D grafe však môžeme vidieť zvyšujúce sa RSI, ktoré tvorí stále vyššie minimá a vyššie maximá.

 

Absolútne kľúčový support sa nachádza na hodnote 2328 Satoshi, avšak mierne na dním v modrom obdĺžniku sa nachádza volume GAP. Za zmienku stoja aj rapídne zvýšené objemy od začiatku mája. Zvýšené objemy, zvyšujúce sa RSI a silný support za chrbtom je presne to čo by ste na grafe chceli vidieť. Avšak mne osobne tam chýba ešte menšie spomalenie, následná rotácia a až potom nejaký kontinuálny rast. Nezabúdajte, že aj keď máme niekoľko faktorov, ktoré vyzerajú dobre, tak trading je stále hra pravdepodobnosti a štatistika. pravdepodobnosť by mala byť na našej strane, ale to nám úspešný trade nezaručuje.

 

Waves/BTC 1D

 

Keď sa pozrieme na 4H, tak vidíme krásny falling wedge, kde ale ešte stále je miesto na vyplnenie. Aj keď sa Waves na spodku wedga už začína krútiť, tak stále ešte môže urobiť jednu vlnu dole. Opäť máte 3 možnosti na vstup :

 

  1. Môžete vstupovať až po breaku wedga
  2. Môžete vstupovať na nižšej hodnote
  3. Môžete vstupovať za market

 

Potenciál je tam minimálne 11%

 

 

Waves je minca, ktorú sledujem už dlhšie, pretože vyzerala naozaj dobre, ale zvyšujúca dominancia Bitcoinu tento coin úplne zničila. Aj napriek jednej väčšej pumpe si stále myslím, že Waves má čo ukázať a mal by sa pomaly začať otáčať smerom nahor. Čoskoro sme na silných supportoch, tak kedy inokedy, keď nie teraz?

Ďalšie články od autora

24.02.20 Čo je Lighting Network 1/2

By Všeobecné články, Všeobecné články, Všeobecné články, Všeobecné články No Comments

Keď prvýkrát zverejnil Satoshi Nakamoto whitepaper Bitcoinu v roku 2008, úplne prvá verejná pripomienka k systému, ktorú predložil James A. Donald obsahovala tento riadok: „spôsob, akým chápem váš návrh, sa nezdá byť v mierke na požadovanú veľkosť“. O desať rokov neskôr je škálovateľnosť stále najväčším problémom Bitcoinu, ako aj iných kryptomenových systémov.

Čítať ďalej
Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Leave a Reply