Košík

Ahojte traderi! Dnes som sa rozhodol, že vám poskytnem dve mince so zápalnou šnúrou zdarma.

Ako to zvyčajne funguje?

Mince so zápalnou šnúrou analyzujem formou videa. Vždy na začiatku rozoberiem najprv Bitcoin a zvyčajne aj dominanciu Bitcoinu a celú kapitalizáciu. Je veľmi dôležité vnímať trh ako celok a podľa toho sa aj zamerať na špecifický druh mincí. Základnou podmienkou tohto produktu je aby daná minca mala potenciál na zisk aspoň 10%.

 

POZOR! Mince so zápalnou šnúrou NIE SÚ signály!

 

V produkte sa zameriavame len na TOP príležitosti na trhu. Mincí je zvyčajne menej, ale ideme po vyšších ziskoch a s vyššou pravdepodobnosťou. Nie je cieľom aby som každý deň poslal 10 signálov a človek bol stále v strese či mu daný coin neujde. Vo videu vždy zhrniem ideálne vstupy, profit targety aj stoplossy. Každý klient má dostatok času na to aby daný obchod zrealizoval a všetko má podrobne vysvetlené vo videu. Rovnako hovorím aj viacero scenárov aby klient nebol v strese ak sa náhodou zmení situácia. Dosť už ale o produkte, poďme na to!

 

KEY/BTC

 

Tu moc ani nie je o čom. Na vyššom časovom rámci sa KEY nachádza na absolútnom dne, kde začal tvoriť pattern falling wedge. Máte 2 možnosti vstupov :

 

  1. Vstup za market – Môžete byť bez stresu, že vám minca ujde a postačí vám už len čakať.
  2. Vstup pri prieraze wedga – Budete síce vstupovať na horšej cene, ale budete mať obrovskú šancu na úspešný obchod.

 

Rozhodnutie je na vás. Profit targety sú vyznačené na grafe. 50% pozície by som odpredal na 1.targete a zvyšok na 2.targete. Stoploss by som kvôli overlapingu momentálne nedával. Radšej pozíciu manažovať. Ak však v tejto oblasti nieste až tak zručný, tak odporúčam dať stoploss mierne pod aktuálne low. Pozor na knoty.

 

KEY/BTC

 

IOTX/BTC

 

Príklad, ktorý momentálne môžete vidieť na každom druhom grafe altcoiny na Binance. Veľmi pekná štruktúra a opäť máte dve možnosti vstupu. Buď za market, alebo si počkáte na break trendovky. Celá korekcia je už na hodnote 0.786 fibo úrovne čo môžeme brať ako dostatočnú.

 

Targety som navrhol až tri. Od konzervatívneho až po ten klasický. V týchto dvoch prípadoch beriem do úvahy, že Bitcoin aj celý trh môže klesať a preto som dal nižšie targety ako by som dával zvyčajne. Avšak základná podmienka zisk aspoň 10% je splnená. Targety sú rozčlenené na 22%,30% a 38%.

 

IOTX/BTC

 

 

 

Väčšinou pri minciach zadávam aj stoplossy, ale v momentálnej situácii by som ich radšej nedal. Dôvod je ten, že trh aj Bitcoin sú v korekcii a prípadný menší dump Bitcoinu môže vytvoriť na altcoinoch knot, ktorý bude neskôr vytiahnutý.

 

Toto bola názorná ukážka ako to v tomto produkte funguje. Pre objednávku kliknite na vrchu stránky Produkty a Mince so zápalnou šnúrou.

 

Prajem Vám ešte pekný deň!

Tento článok patrí firme Smat Profit s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Ďalšie články od autora

24.02.20 Čo je Lighting Network 1/2

By Technológie, Všeobecné články, Všeobecné články, Všeobecné články, Všeobecné články No Comments

Keď prvýkrát zverejnil Satoshi Nakamoto whitepaper Bitcoinu v roku 2008, úplne prvá verejná pripomienka k systému, ktorú predložil James A. Donald obsahovala tento riadok: „spôsob, akým chápem váš návrh, sa nezdá byť v mierke na požadovanú veľkosť“. O desať rokov neskôr je škálovateľnosť stále najväčším problémom Bitcoinu, ako aj iných kryptomenových systémov.

Čítať ďalej
Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Leave a Reply